Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosógépet akarunk venni,...

Új mosógépet akarunk venni, felül töltőset.100, - alatt legyen. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
indesit a legjobb ha találsz 100alatt
2012. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 at3k válasza:

érdemes böngészni a neten, mivel eléggé széles a választék.

kettőt javasolnék:

Whirlpool AWE 7109 valamint Zanussi ZWQ 35105

mind kettő készülék bruttó 75 pénz körül mozog.

üdv

2012. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Whirlpool és Zanussi 15év háztartási gép szerelő multal mind 2-öt kihagynám pláne a mostani 7. érzékes hibakodos szarokat.


a a kérdező nem ragaszkodna a felültöltöshöz akkor egy fagor-ra beszéltem volna rá mert van olyan jó mint a régi magyar mosogépek.

de ha felültöltös akkor abban csak az indesit van ami megüti azt a szintet amit nem kell 2-3 év mulva eldobni

2012. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 at3k válasza:

üdv.

Személyes tapasztalatból írtam a whirpoolt illetve a zanussit, ezek remekül üzemelnek jó ideje itthon, azonban sajnálatos módon nekünk pont az indesittel volt problémánk.

Természetesen ettől függetlenül nyilván Te jobban értesz a kérdéshez, így javaslom a kérdezőnek az előtte szólóra hagyatkozni!

üdv

2012. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Whirlpoot-t még véletlenül se!!!

Szerintem Zanussi, nekünk ezt egy (másik) mosógépszerelő ajánlotta. Hosszú évek óta semmi gondunk nincs vele, a családban mások is ezt vették a javaslatunkra. Ők is teljesen elégedettek.

Indesit-ről ez a szerelő lebeszélt.

2012. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Loner válasza:
Egy műszaki boltnál dolgoztam egy ideig, mint árú kiszállító. Hangsúlyozom, hogy nem értek a mosógépekhez, de azt tapasztaltam, hogy indezit, és fagor mosógépeknél fordult elő a legtöbbször, hogy cserélni, vagy javitásra elhozni kellett. Indezitnél még sokat láttam 3-4 éveset, ami teljesen szét volt rohadva. (a tulaj új gépet vett, a régit meg el kellett hoznunk) Amivel nekünk a legkevesebb gondunk volt, az a zanussi volt, legalábbis a legritkábban azt kellett cserébe szállítani.
2012. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Julcsili válasza:
A Whirlpool nem jó. Nekem nem volt még 4 éves (felül töltős)a tengelynél kopott ki. Én Zanussit vettem most szeptemberben kb. 74.000.- Ft volt.
2012. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én beszállok a "vitába" a Whirlpool oldalán!

A szüleimnél otthon legalább 8-9 éves Whirlpoolról beszélünk és mondhatom - azon felül, hogy a mosópor- és öblítőadagolót le kellett szerelni tisztítás végett -, nos, az ég világon semmi probléma nem volt vele.

Én - bár nem olyan régen vettem - maximálisan meg vagyok vele elégedve! Eleve szempont volt, hogy felültöltős legyen, de ezen felül az is döntő volt, hogy otthon ez a márka bevált (bár nyilván nem ugyanaz a típus, hanem újabb). Csak ajánlani tudom! Ne feledd, tapasztalat!


Íme, AWE 2519, A+A energiaosztály, 1000 fordulat (fél éve 69e volt):

[link]

2012. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Somzita88 válasza:
FAGOR INNOVATION 1FET-108. Ez olyan 70 e körül mozog, szüleimnek 3 éve ez van, mi fél éve vettük, teljesen jó.:)
2012. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elctrolux mosógép viszonylag jó, és jó a szerviháttere.

Indesit whirlpool felejtős. 18 év szerviztapasztalat.

2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!