Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 et vagy pc be vegyek...

Ps4 et vagy pc be vegyek videókártyát es procit?

Figyelt kérdés
Gépem: 8gb ram, 3.07 ghz, nvidia gtx 440 windows 8.1 szerintetek vegyek bele videokártyát meg procit, vagy ps4? Játékok amihez kellene főleg: gta 5, fifa 16, starwars battlefront ha pc akk tudnatok irni procit és vinyot mindketto árát (néztem vinyokat, a legtobb helyen elfogadhato aron a gtx 960 at meg radeon r9 et irjak)

2015. okt. 2. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Akkor gondolom,te csak számlát fizetsz, az alapvető olcsó élelmiszereket veszed és egy ft-ot sem költesz szórakozásra. Ez esetben sajnállak, mert vagy közmunkás vagy, vagy munkanélküli, esetleg diák egy szegény családból.
2015. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
igen diák vagyok.
2015. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%os te annyira gyökér vagy... a 46%os válaszadóval értek egyet, kiegészíteném azzal, hogy amit ingyen meg tudok szerezni, azt meg is szerzem ingyen. Ok, nekem van ncoreom, de pl. az ncore egy nagyon minőségi oldal, ha nem akarsz pl. 15000-et elsózni gta 5-re (vagy mennyit), akkor ott az ncore. Ok, a gta onlineban elég nehezen mész tört klienssel (persze megoldható :P ), de akkor is. Régebbi játékoknál meg rengeteg crackelt játék tudja használni a multit is (pl. gta:sa ...) És nehogy azzal jöjj, hogy "akkor mi van, gépet is ingyen szerzel?" Képzeld, 1x a bolhapiacon csak úgy odaadtak nekem egy gépet, mert vettem egy optikai meghajtót 500ft-ért... és működik a gép... Ja, és nem vagyok születésemtől fogva barna...
2015. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem érted. Ők több 100órát dolgoznak egy játékon. Te nem a semmiért fizetsz hanem a munkájukért és a szórakozásért. Ha neked nem ér meg a szórakozás óránként 20ft-ot vagy kevesebbet akkor menj el maszekolni óránként 500ft+-ért és legyen két állásod és áljon munkából az egész életed.


De akkor neked is felteszem a kérdést:

Ha mindenki úgy gondolkodna, mint te akkor mivel is játszanál? Ha senki nem venné akkor nem is gyártanának többet...

2015. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
lehet 1000-órát dolgoznak de ha egy optimizálatlan fost kap az ember akkor mi van?
2015. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor megfogod és visszakéred a pénzed...
2015. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerinted vissza adják? mert nekem nem adták vissza.
2015. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Steamen kell venni és visszaadják. Akinek nincs annyi pénze az pedig nem az új játékokat veszi, hanem az akciósokat. Jelenleg is majdnem 700 játék akciós 10-90% kedvezménnyel.

Hét közben 12db Tomb Raider játék volt 15euró 80-90helyett.

2015. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
... akkor te vedd meg... Amúgy is az új játékok nagy részéből épp a játékélmény fogyott ki... Lásd need for speed rivals.. szép grafika, de számomra kissé unalmas...
2015. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem a te elveid alapján mivel ingyen is be lehet szerezni senki se vegye meg. Ami annyit fog eredményezni, hogy nem is gyártanának többet.
2015. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!