Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 et vagy pc be vegyek...

Ps4 et vagy pc be vegyek videókártyát es procit?

Figyelt kérdés
Gépem: 8gb ram, 3.07 ghz, nvidia gtx 440 windows 8.1 szerintetek vegyek bele videokártyát meg procit, vagy ps4? Játékok amihez kellene főleg: gta 5, fifa 16, starwars battlefront ha pc akk tudnatok irni procit és vinyot mindketto árát (néztem vinyokat, a legtobb helyen elfogadhato aron a gtx 960 at meg radeon r9 et irjak)

2015. okt. 2. 17:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mennyi pénzed van? És a teljes neve a jelenlegi Processzorodnak?
2015. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mérlegeld ezeket.


PS4 nem kell fejleszteni kb 2020-ig nem kell lecserélned.

Vehetsz rá eredeti játékot átlag 10-17 E-ért darabját.

Hozzájutsz az exclusive címekhez pl Uncharted 4, Gran Turismo 7... egyéb címek.

Továbbá használhatod mint Blu ray lejátszót.


PC átlag 4 évente fejleszteni kell. Minimum 150-200 E.

Ellenben ami ez alatt az idő alatt elfut azzal imán játszhatsz "ingyen".

A grafika ezen a legszebb és állítható.

FPS/RTS-hez ez a legkényelmesebb.

Ingyen multizhatsz, bármivel.


Kb ezek a főbb dolgok.

A GPU meg a CPU az szerintem legkevesebb 90 E-be fog kerülni.

Ja igen nézd meg h az alaplapi CPU foglalt milyen.

LGA (v mi szám pl 1151)-el jelölik.

Ha már nincs olyan CPU ami jó lenne bele, akkor alaplap cserére is számolj.


Na Béke :)

2015. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyik kutya másik eb. PC-t jobban preferálom, de tény hogy 4-5 évente ha gamer vagy cserélni kell a maximum élményhez. Viszont pénzben még így is lehet hogy megéri, csúnya dolog, de úgy is mindenki torrentről szedi a játékokat, amik meg PS4-en 50dollárnál kezdődnek darabja.
2015. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
szerintem inkább maradok ps4 nél vagy ha szerintetek xbox one jobb akk. az, azért annyira nem nagy a kulonbség grafikaba, alig eszlelheto sztem nem?
2015. okt. 2. 19:55
 5/20 A kérdező kommentje:
amugy a ps 4 hez csak ujfajta tv vel mukodik?
2015. okt. 2. 19:57
 6/20 anonim ***** válasza:

3. Aki gamernek meri nevezni magát és torrentről szedi össze a játékait, az egy szánalom...

Sokat játszik, ez neki a szórakozás és a fejlesztőket annyival nem képes megtisztelni, hogy díjazza a munkájukat.

2015. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"amugy a ps 4 hez csak ujfajta tv vel mukodik?"


Ha arra gondolsz h SD- nem megy igen, mert azon nincs HDMI port.

2015. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
mi a baj azzal ha valaki torrent-ezik ha mi? én is netről szedem le a játékokat mivel nincs mindenkinek 20-ezer meg százezer a zsebében hogy azt ki dobja egy játékra!
2015. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De colára,cigire van pénz... Játszol 100órát egy játékkal máris csak 20forint/perc a szórakozás ára... Ha mindenki úgy gondolkodna,mint te akkor mivel is játszanál? Ez a gamerekre végkép igaz, mert ők már teljesen hobbyból játszanak és nem keveset. Ők értékelik a játékot,de ha annyi nincs bennük,hogy a fejlesztőket is értékeljék akkor menjenek inkább kapálni.
2015. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz? 1.nem cigizek mindig is utáltam az ilyesmit, 2. nem szoktam üdítőt inni csak nagyon ritkán mivel magas vérnyomásos vagyok és szív beteg!
2015. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!