Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom szabályozni,...

Hogyan tudom szabályozni, hogy egy venti szívjon vagy fújjon?

Figyelt kérdés

Vagy csak egyszerűen rakjam de fordítva ha azt akarom, hogy a házból kiszívja a levegőt?

Az így elêg béna lenne, nem is láttam még ilyet.


2015. szept. 29. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a megoldás.
2015. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pedig csak egy irányba forog szóval de fordítsd meg (van rajta egy nyíl amúgy általában ami mutatja az irányt)
2015. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a gyári venti sem fordítva volt bent, mégis szív, ezért nem értem/kérdezem.
2015. szept. 29. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát design kérdése, hogy melyik házgyártó cég hogyan tervezi meg a légáramlatokat.

HP pl. úgy csinálja, hogy a ház elején levő ventik szívnak, míg hátul pedig fújnak. Te is megérted alapból, hogy miért nem hatékony, ha mind szív, vagy ha mind fúj.

2015. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy a gyári nem fordítva van bent? Leszedted?megnézted?-nincs olyan hogy fordítva-mindkét irányba feltehető,ha nem így lenne akkor lenne szívó meg fújó ventilátor.

Mit értesz azon hogy béna?

2015. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A gyári ventin a kereszttartó hátúl van,amit meg helyette akarok berakni,azon meg elől lenne,ha fordítva raknám be.

Na ez béna lenne.

Láttam már pár pc-t összerakva,és egyiken sem volt fordítva a venti,csak azt nem tudom,hogyan oldották meg,mert én sem fogom fordítva berakni,nem a kereszttartót akarom nézni.

2015. szept. 29. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A ventik a kereszt tartó irányába fújnak ergo ha felrakod hogy ne látszódjon akkor pont a házból szívni fog.
2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igaz.

Viszont akkor a befújókon lenne szemben a kerszttartó,szóval ugyan ott vagyok.

2015. szept. 29. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha helyesen jársz el akkor a szívó venti a ház elejébe kerül ergo ha nem akvárium a házad akkor nem is látszik.

[link]

Ha elől nincs ventihely akkor nem a ventilátor lesz a gyenge keresztmetszet hanem a ház.

2015. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!