Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a gépem?...

Miért nem működik a gépem? PCI-Express hiba?

Figyelt kérdés

Egy HP Pro 3400-as midi asztali gépről lenne szó, amiben egy i5-2400-as proci és 8GB DDR3 memória volt gyárilag. Ebbe megpróbáltam beletuszkolni a régi Sparkel GTX 680 dragon kártyámat egy 750W-os izmos táp kíséretében.


Elindul a gép, de már addig sem jut el, hogy bootolni kezdjen a winyóról. kb 1 percig mutatja a beköszönő bootképernyőt és eközben csippan egyet majd egy idő után ugyanúgy még egyszer. Ezt követően fekete képernyő és egy prompt jel villog a bal felső sarokban.


Próbáltam rákeresni az alaplap specifikációira, de semmi konkrétat nem találok. Lehet azzal van a gond, hogy a kártya PCI-E 3.0-ás az alaplap meg nem?


Mind a két külső tápcsatit rákötöttem, de nem bootol a gép. Ha kiveszem és berakok egy 9800GT-t azzal megy simán.


PCI Foglalat gond lehet?



2015. szept. 22. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy a táp. Maga a teljesítmény nem jelent semmit, egy gagyi akyga, vagy m-tech a töredékét tudja csak a névleges teljesítménynek leadni.


A gtx 190 wattos, eléggé nagyfogyasztású kártya. Úgy fest, hogy nem tud a tápod elég kakaót átadni neki.


Mi a tápod pontos típusa?

2015. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!