Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja? (Többi lent)

Mi lehet a baja? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy asus (nvidia) geforce 7300/7200 as video kártya a gépemben. Mivel nem volt pénzem ujra ezt raktam be az új alaplapomba viszon valamiért nem hajlandó piros színt adni olyan mintha ki lenne mozdulva a kábel de nincs.

A monitor dvi dsub átalakítóval csatlakozik.

Próbáltam már másik kábellel meg másik átalakítóval is de azzal is ez a helyzet. Esetleg javítható ez a hiba? Válaszokat előre is köszi.



2012. ápr. 18. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Szerintem a laptop nem kompatibilis a video kártyával.

Szedj le a kártyához egy drivert :)


Remélem segítettem

2012. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos ez asztali gép és a driver hibát is ki lehet zárni mivel a biosnál is így megy meg az alapból fehér betűk világos kékek tehát a driver biztos, hogy nem okozza de köszi a választ. :D
2012. ápr. 18. 14:18
 3/4 cipi8 ***** válasza:
Passzolok ilyen színes (Piros, lila, kék) hibával még csak rossz vagy sérült kábel vagy rossz monitornál láttam!
2012. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy öszi a választ vettem egy másik kártyát inkább holnap meg is lessz ezt meg elrakom emlékbe. Egyébként tuti, hogy vga hiba minden kábelt és átalakítót teszteltem másik gépben és azzal mentek a színek rendesen. Még egyszer köszi a választ.
2012. ápr. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!