Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Mit tudok csinálni?...

SOS! Mit tudok csinálni? Vettem egy videókártyát, de az én gépembe nem működik. Miért?

Figyelt kérdés

Egy sapphire r7 240 ddr5 boost kártyáról lenne szó.


Az én gépembe nem megy, berakom, gép bekapcs én nem jelenik meg semmi, oprendszerig se jut el, mert nem hallom a bejelentkezést. A ventik felpörögnek, semmi sípolás. Megnéztem a haveromnál, nála tökéletesen működik. Mit tudok csinálni? Az alaplapom egy asus p5b . A tápom egy 350w os fsp, elvileg az elég. A biosban pci expressre van állítva, de így sem indult el vele. A régi Nvidia 7400 videókártyával elindul tökéletesen, de ezzel nem.

A haveromnak Valamilyen UEFI alaplapja van, lehet csak olyannal működik a kártya? Mit tudok csinálni? A drivert is leszdtem, de úgyse megy.


2015. szept. 20. 18:30
 1/2 Molyolo ***** válasza:
Kis alkohollal és fültisztítóval takarítsd meg a foglalatot esetleg kölcsönözz egy erősebb tápot még.
2015. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PCIe x16

El kell vinnie a kártyád


Csatlakoztattad az összes tápkábelt? Gondolom egy 4-es pin megy a vga-ba is.


Milyen processzorod van mellé? (kalkulálom a wattokat, ezért kérdem)


Hány HDD van a gépedben?

2015. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!