Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az igaz hogy a pc minden...

Az igaz hogy a pc minden videokártyát elfogad? és ha igen a kor mit kell a bios-ban csinálni vele?

Figyelt kérdés
én úgy halottam hogy nem kell csinálni vele semmit de máshol,pedig azt halottam hogy kell valamit csinálni vele?? most akkor mi az igazság???
2014. jún. 11. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

fel kell telepíteni a drivert :) beírod google-be a videokártya pontos típusát és mellé, hogy driver és onnantól már megy szerintem :D letöltés.. telepítés..


mondjuk azért azt leírhatnád, hogy milyen videokártyáról van szó és, hogy milyen a géped többi hardvere

2014. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és még véletlenül sem kell a biosban babrálni
2014. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kálmix ***** válasza:

Bios-ban általában jól állítja be magát a videokari - akármilyet is teszel bele. Maximum a slot adatátviteli sebességén tudsz állítani, de ezt is csak akkor érdemes ha már korábban lejjebb állítottad egy olyan kártya miatt ami nem támogatta a nagyobb sebességet.

AGP esetén: x2 x4. PCIe-nél: x8 x16 stb.

2014. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!