Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a video kártya?

Elromlott a video kártya?

Figyelt kérdés

Feltettem win10-et tegnap este, rá 2 órára egyszer csak összeesett a kép és ilyen szivárvány színű lett majd kírta elmosódottan hogy tdr failure a gép adatokat gyújt majd újraindul.

ujraindítás után is ez volt, majd ráhagytam, reggel bekapcsoltam működött legalább 4 órát és most újra ez van.

Boot alatt is elvannak mosódva a dolgok, de monitor menüben nem, szóval nem a monitor a rossz.


2015. szept. 20. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Drivert frissítette a Win10?
2015. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval a win10 miatt van vagy a videó kártya mondta fel a szolgálatot?
2015. szept. 20. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, fel sem ismerte, elő kelett kaparnom a régi cd-t ami még vistához volt.

Az az érdekes h boot aatt is el vannak mosódva a dolgok.

2015. szept. 20. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha te manuálisan töltöd le a w10 hez való drivert úgy se jó ? Esetleg egy rendszer visszaállítást próbálj tegnapra, vagy alaphelyzetbe, vagy akár vissza az előző windowsra.


Gépház - Frissítés és biztonság - Helyreállítás

2015. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok bejutni jelenleg a windowsba mint a leírásban írtam.
2015. szept. 20. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az alaplapba bedugni a monitor kábelét vagy szedd szét a gépet, szedd ki a kártyát, porold le, tedd vissza. Próbálgatni kell aztán ha kifogysz az ötletekből akkor vigyed el egy szervizbe.
2015. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam.


Ha alaplapi integrált kártyára teszem akkor persze jó, de ha a normálisra akkor nem. Kivettem, leporoltam stb.

Szervízbe minek? Szerintem ott is csak új vidikarit javasolnak.

2015. szept. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!