Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a kártyaolvasóm?

Elromlott a kártyaolvasóm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bedugom a telefonom és a fényképezőm memóriakártyáit, megjelenik az új meghajtó, és azt írja, a mappa üres. Közben a kártya ikonja azt mutatja, hogy majdnem megtelt... Betettem egy másik gépbe, akkor is ugyanezt írta ki. Lefuttattam víruskeresést, azt írja, semmi sincs rajtuk. A telefonom adroidos, egy DiskCacheIndex270067982,tmp nevű fájlt dob ki, itt sem tudom megnézni a telefonomon lévő cuccaimat. Mit tegyek? :S Sürgős volna képeket feltennem a gépre, de sajnos ez nem lehetséges...

2014. jan. 18. 13:30
 1/1 anonim válasza:
Sajnos formáznod kell az SD kártyát :/ Én is ugyanígy jártam a telefonomal... rajta volt 185 db fénykép és mind mehetett a kukába :( De legalább mostmár műkszik :D
2014. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!