Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATA csatlakozású winyót...

ATA csatlakozású winyót használhatok Rack-ben?

Figyelt kérdés

Találtam itthon egy 80GB os ATA csatlakozású winyót es az lenne a kérdésem hogy ezt bele tudom e tenni Rack-be? Vagy küldön csatlakozású Rack kell neki? Vagy akármilyenbe beletehetem?


Ha igen alkalmas lenne arra hogy filmeket masoljak ra es TV-n nézzem USB-n keresztül? Vagy ehhez az ATA csatlakozás lassú lenne?


Köszi előre is a válaszokat!



2015. szept. 11. 20:18
 1/1 anonim válasza:

Olyanba tedd, amilyenbe belepasszol ;)


De előbb a TV speckóját nézném meg, milyen USB eszközöket támogat (fájlrendszer/kapacitás). Ha SATA akkor hacsak nem BD minőségű filmet nézel, nem lehet gond. Ha PATA akkor nem árt minél gyorsabb, itt 133 MB/s volt az elmélet max. Ha 3,5" méretű akkor külön táp is kell neki a 12 Volt miatt. Rack-et/kábelt pl. Ebay-en lehet.

2015. szept. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!