Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma?

Videókártya probléma?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a Counter Strike:Global Offensive játékkal, és egyszer csak bedobott ey ilyen barnás zöldes szürkés és sárgás képet, majd kiírta, hogy no signal és újraindult a gép. Utána folyattam a játékot és megint kiírta, hogy no signal. Hang az volt csak kép nem. Aztán nem újraindult, hanem kikapcsolt. Milehet a gond? Eddig CS közben ilyen még soha nem volt, pedig nagyon sokat játszok vele. Videókártya probléma?

2015. szept. 10. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le a teljes konfigodat, tápegységgel együtt, részletesen.

Milyen monitort, és milyen kábelt használsz?

Legfrisebbek a drivereid?

Hőfokok terhelés alatt?

2015. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

HKC montitor D-Sub-ot használok.

Pentium 4 3.06ghz

2gb ddr2 ram 800mhz

ati radeon x 1550

350w deer táp

Ilyet még sosem csinált.

Igaz, hogy CS:GO-ban 15-28 fps-em van, de még így is játszom :D

2015. szept. 10. 17:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Drivereket nem kellett telepítenem. Alapból fenn voltak windows telepítése után (7).Csak a videókártyám driverét raktam fel. Hangkártya, hálozati kártya driverek fdenn voltak.
2015. szept. 10. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
A hőmérsékletet nem szoktam figyelni, de mondom rég óta játszom és sosem volt még ilyen.
2015. szept. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!