Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halk zümmögő hang a laptopombó...

Dognose70 kérdése:

Halk zümmögő hang a laptopomból, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy ASUS laptopom, kicsivel több mint fél éve megvan de eddig soha nem volt vele gondom, nemrég azonban azt vettem észre h egyes játékok közben halk zümmögő hang hallatszik a gépből de ha leteszem tálcára azonnal abbahagyja.Eléggé idegesítő mert eddig tényleg nem tapasztaltam ilyet és kicsit félek h nehogy valami gond legyen pl videokari gond v ilyesmi, a válaszokat előre is köszi!

2015. szept. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább HDD szerintem, de nem hinném, hogy veszélyes.

Mikori a gép, volt tisztítva-pasztázva?

2015. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb fel eve van meg de maga a modell 1-2 eves. Tobbszro volt mar tisztitva es szervizben is mas ok miatt ahol nen talaltak semmi problemat. Ezert nen ertem mi lehet a hang eredete
2015. szept. 9. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

HD Sentinellel nézz rá.

[link]

Tehát, ha kemény felületre teszed, ott nincs hang?

2015. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot letöltöttem de azt irja mindenre h kiválo meg h 100% os, élettartmra is még több mint 1000 nap stb... megprobálom h aláteszek valamit hátha ugy halkabb lesz de tényleg köszi :D
2015. szept. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!