Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtést ajánlotok?...

Milyen hűtést ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Konfig: i5 4460 10 gb ram asrock h81m hds

Na ehhez milyen hűtőket ajánlotok? processzorhűtő gyári van, nem tudom, hogy cseréljem e, ill. kéne vinyó hűtő meg paszta. Ti milyen processzorhűtőt ajánlanátok? [link] Pl. ez milyen?

Tehát ami kéne: processzorhűtő (ha tényleg érdemes lecserélni a gyárit), vinyó hűtő, paszta, rendszerhűtő. Vízhűtés nem hiszem hogy kéne egy ilyen procira. Előre is köszi a válaszokat!



2015. szept. 7. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És a thermaltake hamburg tápom nagyon hűvös... Fúú, hagyjuk szerintem. A gépház megfelel. Szerintem a kábelelrendezés lesz a hiba oka, de attól független kell rendszerhűtő. Figyelj, elmagyarázom hogy került a Compaq a gépbe: Van 2 régi Compaq Evo D5D-m, az egyik elromlott. Ezért az elromlott gépből kivettem a RENDSZERHŰTŐT, NEM A TÁPOT, és gondoltam jó lesz. Aha! A f****szt lett jó! A rendszerhűtőnek valami baja van, a gép mindig leállt, (vagy el se indult) ha be volt kötve.
2015. szept. 9. 17:42
 12/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat akkor ne hasznald ha zarlatos vagy nem szabvanyos


ertem tap rendben gephazat viszont m'eg mindeg nem arultad el (mondjuk "mindegy" de eddigre magadtolnis megoszthatad voln)


szoval hutoknek van hely evileg benne mert rendszerhutoket vennel


hdd hutore nem irtal miert lene szukseg ra?

stresszelve hany fokos a hdd?

1db hdd van gepben?


rendes gephazban elol van a ventihely ami a hdd ket huti

ide kell csak egy rendszedhuto


szoval okokat es adatokat kelene irnod


ha mar kerdezel


mert magadtol is tudsz barmit venni...


12cm es ventit vegyel


ha elore tobbet lehet tenni nehetsz amenyit kereted enged


termeszetesen elol a friss levegot BE jutato venti kell vagyis ugy kell beszerelni (hdd(k) re fuj igy friss levegot, meg persze gepbe is bejutat igy kashova)


hdd re nem kell huto ha csak nem kulonleges tipus es 24oras stressz alatt van es valoban tulmelegszik (de ezt az ilyen elulso hdd rendszerhutos gephazak sokal hatekonyaban megoldjak mint egy hdd re passziintos huto...)


szoval a lenyeg hogy 10ezer nem kell ventikre foleg OKNELKUL (?)


mindjart megnezem miket linkeltel aztan ha meglelem van egy olcso de jo 12cm es venti (persze sok van ... de ezt most latam napokban hatha megtetszik neked)

2015. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


#5 nem jon be mar par linked, elfogyhatak


ez lenne a 12 es venti


nem tudom mihez kelene egy rakat venti gepbe


elore 1-2 hdd miatt meg gephazon belulre frisslevego miatt

1hatra (vagy felulre) az elhasznalt meleg levego KI jutatasara


szoval osszesen 2-3 12es venti ez 2-3ezer forint kb. ... mas meg nem kell

7ezret sporoltal de ahogy elneztem amelyik linkek bejottek, jobban is jarnal jobbf'ele ventikel mint amiket valasztottal

2015. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, akkor megértettük egymást. Köszi a tanácsokat. Amúgy azért kell a rengeteg hűtés, mert a gép nagyon közel van a konvektorhoz, és nem akarok ebből problémát. A házam nevét nem ismerem, de a célnak tökéletesen megfelel. Én se tudtam, hogy az a venti nem kompatibilis, csak próbáltam. Aztán lehet, hogy valahova máshova teszem a gépet, mert most így nagyon nem jó. Gondolom rájöttél arra, hogy én most a fűtési szezontól félek egy kicsit, ugyanis nyáron engedhetsz be friss levegőt (az ablakon), de télen nagyon hideg szokott lenni, mert alapból rossz a szigetelés. Még 1x köszönöm a segítséged, nem most veszem, csak kíváncsi voltam, és októberig még van időm megtervezni az új helyet.. xD
2015. szept. 9. 19:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Amúgy kontár, ne sértődj meg, de nagyon nehezen tudtam kiolvasni amit írtál. Amúgy kösz a segítséget!
2015. szept. 9. 19:38
 16/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ok, szia
2015. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na, végülis azokat a ventiket vettem meg, amiket te ajánlottál. Plusz vettem egy pendriveot, mert égető szükségem van rá.
2015. szept. 11. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!