Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi alaplaphoz én...

Az alábbi alaplaphoz én tudnák venni ezeket az alkatrészeket? Ha esetleg tudnátok mást ajánlani szívesen meghallgatom.

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus A55BM-E : [link]


Alkatrészek:

- Processzor: AMD Athlon II X4 860K 3.7 GHz sFM2+ [link]


- Memória: HyperX FURY 4GB 1600MHz DDR3 [link]


- Videokártya: Asus AMD Radeon R7 360 [link]



2015. szept. 5. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen tudnál. De azt a videokártyát ne vedd meg! Egy 260X-et (2GB) vegyél vagy egy R7 265-t. Ezekből is szigorúan csak Sapphire-t!

Ha Nvida-ban is gondolkoznál egy 750Ti is jó választás lehet, de csak a Ti (Titanium) verziót. Itt a márka már mind1. Csak az említett AMD kártya szériából az ASUS hulladékot gyárt. Nem vicc! Használhatatlan gyári hibásakat. Még biost is adott ki hozzá, de nem segített. Nem is lenne szabad forgalmazni az ASUS R7-eseket.

2015. szept. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donfetibo ***** válasza:
Nem akarok bele szólni de én A55BM-E alaplap helyett inkább A88XM-A: [link] ár:17.900 Ft, alaplapot venék, nekem is az van ezzel a procival 8 GB kingstone memóriával és az új játékokat eddig simán vitte!☺☻
2015. szept. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez jó lenne??

[link]

2015. szept. 5. 14:11
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy ebbe az alaplapba tudnák tenni ssd-t, mert jelenleg nincs benne de nem tudom hogy lehet-e?
2015. szept. 5. 21:59
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ez jó ehhez az alaplaphoz??
2015. szept. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!