Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg a hangfalam?...

Miért recseg a hangfalam? (Info a leirasban)

Figyelt kérdés
Szóval ez egy elég fura incidens mert mindig amikor mozgatom az egeret, megnyitok valamit, vagy bármi vizuális dolog történik a képernyőn elkezd recsegni. Ha éppen üresjáratban van és nem csinálok semmit akkor viszont nem. mi lehet ez?

2015. szept. 2. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
videóknál elviselhetetlen
2015. szept. 2. 21:24
 2/8 anonim válasza:
Akkor szokott recsegni ha sérült valamelyik madzagja, vagy a csatlakozónál nem érintkezik rendesen. Keresd meg a sérülés helyét.
2015. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen a gép bemenetnél kicsit hiányzik róla a szigetelés de már 5 éve olyan és eddig semmi baja nem volt szóval biztosan nem az.
2015. szept. 2. 21:33
 4/8 anonim válasza:
Ha ott megmozgatod a madzagot, akkor nem recseg? (Csak mert 5 év alatt pont elérhette már azt az állapotot, hogy elszakadt valami)
2015. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ide több kell mint gyakorikérdések mert kihúztam a gépből a dvd olvasot es másnapra elmult xd
2015. szept. 3. 17:17
 6/8 anonim válasza:
Furi alaplapod lehet, ha a kettőnek egyáltalán köze van egymáshoz. :D
2015. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mégsem az volt rájöttem, ki kellett venni a videó(igen videó) kártyát, letisztítani visszarakni és semmi recsegés nem volt. azért ez így már sok nekem xd
2015. szept. 4. 01:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Elektromos interferencia, a szokásos, ha nincs hangkártyád, hanem csak az alaplapra csatlakoztatod. Valószínűleg kezd öregedni a gép és egyre több szufla kell az alkatrészeknek, azaz egyre több az elektromos forgalom a gépen belül, ami jobban zavarja a jelet, mint eddig. Ez magyarázza, hogy miért csak munka közben fordul elő.

Természetesen az eddigi feltételezés is közrejátszik, de ez gyakori ok.

Kérj valakitől kölcsön egy külső hangkártyát. Ha úgy nem recseg, akkor megvan a probléma: a gép öregedik. Ha fennáll a probléma, akkor pedig a hangfalad gyengül. Ilyen egyszerű.

2015. szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!