Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ssd-t venni?

Megéri ssd-t venni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy veszek SSD-t,mennyivel futnának gyorsabban a játékok? Megéri venni ssd-t? vagy inkább vegyek egy nagyobb HDD-t az árából? Mert elég sok filmet/sorozatot töltök le és többnyire ami tetszik azt nem törölöm ki így kevés a helyem is van vagy 10GB helyem most is a gépen a 500GB-s HDD-men,na meg picikét lassúcska is szerintem ez a HDD egy WD Blue 500GB-s hdd-m van most.

2015. aug. 31. 20:00
1 2
 1/12 Trevor. ***** válasza:
64%
Játékok nem futnak gyorsabban. SSD arra jó, hogy rárakd a Windowst meg alap programokat, nem adattárolásra. Maga a rendszer gyorsabb lesz, de nem lesz több fps.
2015. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Játékra nem kell SSD. Lehet hogy kevesebb idő ameddig betölt, de nem éri meg.
2015. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem szóval jelenesetben jobban járnék egy 2T-s HDD-vel legalább elférnének a filmek sorozatot meg játékok.Köszi a választ!Szerzek akkor valami gyorsabb HDD-t.
2015. aug. 31. 20:14
 4/12 Trevor. ***** válasza:
Neked valószínűleg úgy érni meg jobban.
2015. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HDD-vel így jobban jársz. Én se törlöm le a filmeket játékokat amit letöltöttem de nekem 2TB is kevés már úgyhogy lényegesen jobb ez esetben a HDD mert azért egy 120GB-os ssd-n nem sok mindent tudnál tárolni.
2015. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
240GB-s ssd akartam venni,de akkor lesz inkább HDD tudnátok abban segíteni hogy milyent vegyek? Valami gyorsabb fajta kellene.1-2T min na és ára is azért elfogadható legyen.
2015. aug. 31. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy elfogadható? Mennyid van rá?
2015. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Western Digital Blue vagy Black a Black gyorsabb
2015. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy hordozható külső vinyó? Letöltöd rá a filmeket, ha mész bárhova, vagy lejátszó közelben vagy, csak rádugod és lejátszod onnan őket.
2015. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na röviden azért is gondoltam hogy jó lenne az ssd mert gyorsabban indulnának el a programok is a gépemen és ennek örülnék nagyon persze csak ha picikét lenne jobb minden már az is tök szupi lenne mert többnyire mikor játszom nem szoktam kilépni a hátérben futó programokból mint pl google chrome-n is megvan nyitva többnyire 5-10 oldal is akár,nincs kedvem mindig keresgélni dolgokat ami fontosabb vagy érdekel azt mindig nyitva hagyom.Jelenlegi HDD-m egy WD Blue 500GB SATA/16MB cache hdd elég öregecske már de bírja rendesen eddig kb 7-8 éves.De szerintem már egy újabb HDD is sokkalta gyorsabb lenne.Szóval célom nem csak az hogy több helyem legyen filmeknek és egyéb dolgoknak hanem hogy gyorsabban fussanak a programok is.Hogy menyi pénzem van rá hát nem tudom minnél kevesebb de azért szart sem szeretnék venni olyan 15 - 25k körül szerintem már tudnék kapni jót nem? Esetleg használt is szóba jöhet.(Nem néztem még utána hogy mennyibe mennek mostanság,csak kértem tanácsot hátha valaki tudd valami okosat ajánlani)
2015. aug. 31. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!