Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokartyat kene...

Milyen videokartyat kene vegyek ebbe a gepbe h elvezhetoen menjen rajta a jatekok nagy resze?

Figyelt kérdés

Van egy regi gepem:intel core i5 650 3,2ghz

Kingston 2x2gb RAM

Asus P7H55-M LE

Nvidia geforce gt 240


Es ehez kene egy olyan video kartya ami kb 40-50ezer forint es elfutnak rajta olyan jatekok mint pl a Gta5, ac unity, batman arkham knight ,es ezek elvezhetoek legyenek


2015. aug. 27. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Sapphire r9 270x pont 50000ft


Milyen tápegységed van a gépben?

2015. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebbe nem csak videokártya kell. Jó lenne még legalább egyszer ennyi RAM. A kétmagos i5-öt lecserélni egy ilyenre:

[link]

De legalább egy ilyenre:

[link]

Kártya pedig mehet hozzá egy használt GTX660 Ti vagy HD7870 vagy hasonló teljesítményű. Ez a maximum, ameddig érdemes lehet felgyúrni ezt a gépet.

2015. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol azert tettem fel ezt a kerdest mert egy xbox one t szeretnek venni h ne legyen azzal problema h elfog e menni a jatek vagy nem de mivel rohadt draga egy jatek hozza es nem tudnek rola h letezik rgh xbox one ra valamint lattam h sokkal szebbem futnak a jatekok egy pc n ezert gondoltam h erdemes lenne felujitani a gepet de hogyha a video kartyan kivul mast is le kell hozza csereljek akkor sajnos alaplap es proci csere is kelk mert ez a 1156 os foglalat... Mar nem nagyon van ettol jobb proci ezzel a foglalattal igy aztan ez se lenne olcso mulattsag...
2015. aug. 27. 15:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy corsair 400watt os tapom van
2015. aug. 27. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért javasoltam direkt 1156-os procikat. De szerintem, valószínű jobban jársz, ha össze spórolsz egy Xbox One-ra valót. A játékokat meg össze lehet szedni ebay-ről fele vagy harmad áron.
2015. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebayyel az a baj, hogy egyre több játék régiózáras
2015. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És az most miért fontos? PAL régiókódú játékot kell hozzá venni és le van tudva a dolog. Egyébként tudtommal az Xbox One nem régiózáras gép, ha meg mégis, lásd az előző mondatot.
2015. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GTX 660 jó lenne.

[link]

2015. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!