Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegedik túl az I7...

Miért melegedik túl az I7 2600K-s processzorom?

Figyelt kérdés
Most cseréltem le egy I3-asra, pasztáztam, kitakarítottam, de mégis most is 70 fokos, pedig csak az internet fut rajta.

2015. aug. 21. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát itt több dolog is lehet.

Ami biztos: tápot cserélned kell illetve a hűtőt is. Az i3 hűtője más, mint az i7 hűtője.

Ezek mellett szerintem nem is jól illeszkedik, mert alapjáraton még az i3 hűtőjével is hűvösebbnek kellene lennie.

Illetve az is benne van a pakliban, hogy megsérült a foglalat a csere közben, ha állandó kékhalál van, és leáll stb.

2015. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Trevor. ***** válasza:
Az i7 hűtőjét rakd rá. Az rézmagos, míg az i3-é nem. És vegyél egy normális tápot.
2015. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat, csak még az is érdekes, hogy a processzor nem érzékeli a videókártyát, ha benne van.
2015. aug. 22. 10:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Biosban valószínűleg nincs letiltva a processzorba integrált grafikus egység.
2015. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem segített rajta :(
2015. aug. 22. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!