Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valóban felesleges a notebook-...

Valóban felesleges a notebook-hoz hűtőt venni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 19:03
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Hát én nem használok a laptophoz, mondjuk az is igaz, hogy IGP van benne, azzal játszok.
2015. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem felesleges csak nem mindegy hogy milyet veszel.

Nekem van alatta és játékban 10 fokot is ér.

FC3

hűtő nélkül 90-95 fok.

hőtővel 80-nál nem megy fentebb.

2015. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindennapi használatra vettem, nem játékra. Eddig 2 órát, ha használtam. Későbbiekben nem tudom, hogy mennyit fogom nyúzni.
2015. aug. 16. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha netezésre kell akkor nem fontos alá mert úgy nem tud túlmelegedni.
2015. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... Legyen igazad, de igazi ventilátor gyilkos vagyok, már ami a gépeket illeti :D
2015. aug. 16. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Máshol is leírtam már: már az is sokat segít, ha megemeled a notebookhátsó sarkait. A hűtő ventilátorai nem sokat számítanak. Aki már szedett szét notebookot, szerintem tudja miért. (Asztali PC-t sem kívülről hűtünk...)

Persze jót tesz neki, ha szelőzik (ezért kell megemelni), de nem a műanyag burkolaton keresztül adja le a hő jelentős részét...


Saját példa: a 17"-os notebookomhoz nehéz volt hűtőt találni, aztán amit találtam, az túl magas volt. Emiatt kényelmetlen volt használni, fáj tőle a csuklóm. Kicseréltem két fa építőkockára, és ugyanolyan meleg a laptopom játékok alatt, mint a hűtővel.

2015. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!