Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még vennem merevlemezt, vagy felesleges? Nektek mennyi merevlemezetek van, és hány kapacitásúak?

Figyelt kérdés

Van nekem egy belső merevlemezem 1TB,csak meg van felezve a filmeknek 700GB,és van egy külső merevlemezem 1TB ezen vannak most a sók filmek.

Szerintetek érdemes még vennem még 1TB és még 500GB-ot,vagy felesleges?

Sok filmet töltök le.



2015. aug. 14. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Adattárolásra (kép, videó, dokumentumok) az kell, nem SSD.

Nekem 1TB (300GB rendszer a többi meg a letöltött dolgaimnak megy. A másik HDD meg 2TB. Azon zenék és játékok vannak.

Filmekhez érdemes venned 1TB-os HDD-t venned, ha sokáig tárolod őket. Elég olcsón lehet már kapni őket, akár használtan is.

2015. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Trevor. ***** válasza:
Nekem van 128GB SSD a rendszernek, 500GB HDD letöltéseknek, 1TB minden másnak.
2015. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez igazából rajtad múlik hogy mennyi helyre van szükséged ha kell még hely akkor vegyél.


Én szűkösen de most 128gb-os ssd-n elvagyok.

2015. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem 1db 1TB-os merevlemezem van, 149 giga rendszer, a többi meg minden más (letöltések, játékok, stb).
2015. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy neked mennyi hely kell.

Ha megnézed a filmeket, akár le is törölheted őket.

De mi van ha pár év múlva betiltják a torrentezést? Akkor lehet jobb lesz raktározni ínségesebb időkre.

2015. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem otthon úgy van megoldva, hogy van egy Ubuntu Server, rajta SMB-vel (Active Directory Domain Services, hálózati fájlmegosztás). Ezen a gépen van 4*1 TB merevlemez RAID 0+1-be kötve, egy LTO-4-es tape drive-val, amivel szalagra baj esetén lementhetem az adataimat (szalagon kívül másra amúgy sem lehet hatékonyan és olcsón lementeni 2 TB-ot). Így a maradék 3 gépbe elég egy 120 GB-os SSD, mivel a szerveren minden adatom kényelmesen elfér, és minden eszközöm eléri.
2015. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálam van 4 darab 1 TB -s SDD és le van a gond a tárolással.
2015. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Na de abból az árból más komplett gamer pc-t épít több évre ><
2015. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igazából tök felesleges több száz giga tárhelyet pocsékolni olyan dolgok tárolására, amiket bármikor újra beszerezhetsz, és ritkán használod. (Pl. a filmek.)
2015. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

5.Válaszoló:Remélem nem fogják a torrentezést betiltani. 9.Válaszoló:Igazad van mert 1TB külső merevlemezen vannak a sok filmjeim de még mindig van 256.8GB szabad helyem,és van még a megfelezett 700GB szabad helyem üresen.

De abban nincs igazad,hogy be tudok minden filmet újra szerezni,mert múltkor le akartam tölteni egy filmet amit már régen láttam,de sehol se találtam meg,az volt a szerencsém hogy régen ki írtam DVD lemezre.

Vagy szerintetek inkább írjam ki DVD lemezre a filmeket,és vegyek inkább 10db üres DVD lemezt?

2015. aug. 14. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!