Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen memóriát vegyek?

Milyen memóriát vegyek?

Figyelt kérdés

A kérdésem kissé összetettebb, a lényeg az, hogy megvettem a Gta5-öt el indul minden OK, csak meglehetősen szaggat. A gépem adatai: alaplap: gigabyte GA-MA770-UD3 ; memória: 4 gb ;processzor: AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor (3 ghz) ; videókártya: ati radeon hd 4600 series (1 gb) ; op. Microsoft Windows 8.1 x64 Pro

Játék közben minimum grafikán a Cpu kihasználtság 40%, a memória kihasználtság 97%. Ebből arra következtettem, hogy kéne bele +memória meg lehet videókártya sem ártana. Szerintetek elég lenne egy 8 gb memória hozzá? Vagy kellene videókártya is? Ezekből milyet ajánlotok? Egyáltalán milyen fajta memória jó ebbe a gépbe, lehet ezt bővíteni vagy új kell bele?



2015. aug. 16. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél +4GB ramot és egy videokártyát.
2015. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mhz legyen azonos, ha pluszban használod. A 4 GB is megfelel, sőt én nem érzem azt hogy +8 GB ram-mal többet érsz. Amennyit felhasznál annyit fog és a többit nem. De te tudod mi nyugtatja meg a lelked. Ám egy tápegység is megbosszulhatja magát, hogyha kevés áramot kap, de ez nem valószínűbb.
2015. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mármint +4 GB is megfelel. Nehogy félreértse valaki.
2015. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a CPU kihasználtság is felmegy olyan 80 %-ra egy idő után, azzal mi a helyzet?
2015. aug. 16. 16:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor memória mindenképp kell 4 gb meg processzor vagy videókártya.
2015. aug. 16. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

A radeon hd 4600 és az Athlon(tm) II X2 250 kevés a Grand Theft Auto V futtatására.

2015. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon is csodálkozom, hogy elindul a Grand Theft Auto V, ez egy csoda.
2015. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom én is csodálkozom, egyik haverom adta ide mert ő kijátszotta magamtól nm vettem volna meg erre a gépre meg amúgy sem költenék ennyit játékra. Próbálkoztam azóta és is, hát mondjuk úgy most már élvezhető, de azért még akad.
2015. aug. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!