Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet kikapcsolni a wifit?

Lsiens kérdése:

Hogy lehet kikapcsolni a wifit?

Figyelt kérdés
Az én gépemnél van az internet modem és a wifi router is és arra csatlakozik még a házban kb 2-3 gép. Hogy tudom kikapcsolni a routert? D-link DI 524 a router, próbáltam, hogy beillesztem az ip-t és be is léptem a wireless fülre, de nem találtam olyat, hogy enable wireless radio vagy valami ilyesmit. Azért szeretném kikapcsolni mert elvileg 10mb-es a net de csak 4.99mbit/s-el tölt le, de nem tudom, hogy ez jó e. Vagy nem segítene ha kikapcsolnám?

2015. aug. 11. 23:22
 1/6 anonim válasza:
Jelszó?
2015. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod a wifit azzal nem lesz gyorsabb a net. Az nem elveszi a netet hanem csak a jelet továbbitja.
2015. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Ha nem lopja senki a netet wifin keresztül, akkor nem lesz gyorsabb a kikapcsolásával.
2015. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" 10mb-es a net de csak 4.99mbit/s-el tölt le"

örülj neki barátom nálunk a 20 megás tölt le 2.5mb/sec el

2015. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Who is on my wifi nevű programot, és ott letiltogatod azokat akik használják még a wifit de te nem szeretnéd hogy használják.
2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"örülj neki barátom nálunk a 20 megás tölt le 2.5mb/sec el"


20 Mbit = 2.5 Mbyte

2015. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!