Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell 7537-es notebooknál a...

Dell 7537-es notebooknál a wifit hogy tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

A gép bekapcsolásakor automatikusan csatlakozik az elérhető wifi hálózatra, amit úgy tudok kikapcsolni hogy a tálcán a kis ikonra kattintva megkeresem a hálózat azonosítóját és és manuálisan bontom a kapcsolatot.

Nincs valami mód arra, hogy automatikusan ne csatlakozzon, csak ha megengedem neki?

Windows7 SP1 64 bites rendszer van rajta, ha ez számít...


2015. febr. 1. 15:35
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Ha kapcsolódtál a kérdéses wifi hálózatra:

Óra melletti kis wifi ikonon balgomb > az adott kapcsolaton jobbgomb > Tulajdonságok > megjelenő kis ablakban fent Kapcsolat fül > Automatikus kapcsolódás elől vedd ki a pipát.

Ezután nem fog automatikusan kapcsolódni arra a hálózatra.


Ha nem vagy éppen csatlakozva:

Óra melletti wifi ikonon balgomb > lent Hálózati és megosztási központ > balra fent Vezeték nélküli hálózatok kezelése > jobbgomb a kérdéses hálózaton > Tulajdonságok > Kapcsolat fül > pipát vedd ki.

2015. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Az "Ó" billentyű feletti kis wifi gombbal tudod ki/bekapcsolni a wifi eszközt. Ez is egy megoldás.

2015. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az a gomb lenne az evidens, de ha megnyomom, nem történik semmi. :(
2015. febr. 1. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben frissítettem a rendszert Windows 8.1 Pro-ra, de a gomb továbbra se csinál semmit.
2015. febr. 8. 12:40
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálnám FN gombbal együtt is, de lehet hogy csak az Airplane Switcher Driver hiányzik:

[link]

2015. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen úgy is próbáltam.

Ezeket raktam fel hozzá, mindet: [link]

2015. febr. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!