Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a (z)...

Mi a véleményetek a (z) I5-4460 -as processzorról?

Figyelt kérdés
A napokban elhatároztam ,hogy egy ilyen processzort szeretnék venni,de az érdekelne ,hogy a kategóriájában a legerősebb-e ez? ..Nem az I5-ösök közül értem hanem az ár/érték arány vagy hogy,van-e ilyen árba erősebb processzor is ,kérlek segítsetek írjátok meg ha megéri a pénzét vagy ezért az árba van erősebb is nála,köszönöm előre.

2015. aug. 8. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó proci, csendes hűtéssel.
2015. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat,már csak az érdekelne ebbe az ár/érték arányba nincs nála erősebb ugye? És ,hogy egy erős videókártyával összeműködve jól viszi a mai erős játékokat viszonylag igényes grafikán, gondolok Very High-ra?
2015. aug. 8. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó [link]
2015. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez a kategóriájába ár/érték minden a legerősebb,legjobb? Hát srácok köszi szépen ment a pacsi!
2015. aug. 8. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
nagyon jól viszi.
2015. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Trevor. ***** válasza:

Lassan egy éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ugyan csak egy GTX 750 Ti van mellette meg 8GB ram, de így is nagyon jól fut minden játék és sosem megy 100% közelében sem ma proci kihasználtsága.

ár-érték arány: kicsit túlárazott, de azt az alaplap és a gyári hűtő kiegyenlíti (egy AMD-hez hasonlítva pl.).

2015. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Trevor a válaszodat neked is! Tehát én ebből a válaszokból azt szűrőm le ,hogy teljesen korrekt ez a processzor a saját sziréjába üti/veri a szomszéd processzorokat.Köszöntem szépen a válaszokat.
2015. aug. 8. 18:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

igen teljesen így van ahogy mondod.


Az AMD lehet hogy olcsóbb, de oda drágább lap kell+utólagos hűtő. Az AMD lehet 8 magos, ha ugyanazt tudja mint az intel 4 maggal. Pl:


Az AMD-nek van 8 magja. Mindegyik mag 2 egységet az 16.


Az intelnek meg van 4 magja, ahol mindegyik mag 4 egységet ér az is 16.


És tekintve hogy a mai játékokat nem nagyon tervezik sok magra és szálra, ezért az AMD-nek játékok közben nem nagyon kerül kihasználásra, a többi magja vagy szála. A sok szálat inkább a renderelés használja ki.

2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Trevor. ***** válasza:

Esetleg ha érdekel, saját Crysis 3 teszt: https://www.youtube.com/watch?v=jM7r3rGJ3Dw

A processzormagok kihasználtságát a bal fölső sarokban láthatod. Ahogy a gyári hűtő miatti hőfokokat is.

2015. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
i5 nem rossz, de ha van + 5-6 ezred akkor i5 4590. Ha videot vágni, renderelni, stb akarsz, akkor i5 4690k + külön hűtő, vagy i7. De maga az i5 4460 is nagyon jó.
2015. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!