Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb gamer proci?...

Venom84 kérdése:

Melyik a legjobb gamer proci? A legjobb Gamer processzort szeetnem ha leirnatok, es azt is hogy miert az a jo a tobbivel szemben. Es hogy a jovoben is jo legyen ha bejon a skylake is.

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Segítene ha elmesélnéd mekkora összeget szánnál rá és milyen alkatrészeid vannak eddig. De általánosságban az i5-4460 igen népszerű választás mostanában gamer körökben.
2015. aug. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy "gamer proci".

A játékokhoz még mindig nem processzor kell elsődlegesen,hanem videokártya.


A legjobb jelenleg egy 8 magos Haswell-E lenne,LGA2011-v3 alapon,de az gondolom nem fér bele a keretbe.


Így racionálisabb egy i5-4590 vagy 4690K,netán egy i7-4790K,bár ez még pénzkidobás játékra,főleg ha a VGA-ból megy el rá a pénz.

2015. aug. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy 4 magos eleg a jovoben? En i7 5820k ra gondoltam. 6 magos.kesobb allitolag majd kell a tobb szál. Az i5 max 2 evre lenne elegendo nem?
2015. aug. 8. 07:18
 4/7 anonim ***** válasza:

gamer proci.. végigfutott a szemem előtt ahogy betolják a processzort lcs-re egy székben hogy nesze jácc.. 1080p-re ahogy elnézzük nem igazán lesz probléma egy i5-el még vagy pár évig főleg ha a konzolok folytatják a játékok visszahúzását.. venom számolj egy kicsit:

megveszed most a 4460-at használod 3 évig.. elköltöttél 55k-t.Úgy döntesz hogy szeretnél cserélni addigra már új lesz a foglalat megveszed megint az alaplapot és procit 15+60k ott tartasz hogy 125k-t elköltöttél 6 évre és mindig aránylag új procid volt..


VAGY


megveszed az i7-et 121kért most.. használod 4-5 évig(nem hiszem h sokkal tovább bírná mint az i5) lehet úgy érzed hogy basszus ez nem gyorsabb annyival mint amennyit ki adtam érte és ha csak játszol akkor egy jó ideig biztos nem érzel majd különbséget az i5 és i7 között.. és ott vagy hogy 6 év alatt kiadtál 125k-t.. ahogy észrevettem kb így működött eddig az informatika.. hiába veszed meg a legújabb cuccot pár éven belül az is elévül és sokkal többet kiadsz érte..

2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat amugy igazad van, amenyivel tobbe kerul az i7 ,abbol a plusz penzbol par ev mulva pontosan tudom boviteni a legujabb i5 re megint
2015. aug. 8. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen VGA-d lesz?
2015. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
asus r9 290
2015. aug. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!