Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Kraken 7.1 Chroma vs...

Razer Kraken 7.1 Chroma vs Steelseries Siberia V3?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, hogy miért jobb. :) A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. aug. 3. 00:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De.... :D Srácok... Most nem az a lényeg, hogy mi mennyibe fáj vagy, hogy a 8 kilós fejhallgatódból milyet tudsz összedobni, hanem, hogy a kettő közül melyik a jobb. Én olyan válaszokra vártam volna, hogy tegyük fel írok egy példát: A Kraken szerintem jobb, mert az én véleményem szerint minőségibbnek néz ki és mintha elsőre kicsit masszívabb lenne mint a V3. Például... De most kinek mi tetszik a két fejhallgatóban. Annyi lett volna az egész, hogy haverommal egymás orra alá dörgölhessük, hogy melyikre érkezett több szavazat. Neki V3-a van nekem Kraken, csak köztünk ez örök vita, hogy melyik a jobb. :D De inkább felejtsétek el... :D Vegyétek úgy, hogy ezt a kérdést fel sem tettem. :D ... és kérlek benneteket, hogy legközelebb arra válaszoljatok amit kérdeznek. :D
2015. aug. 12. 12:20
 12/20 anonim ***** válasza:

Miért, nektek érdemleges válasz a:

"szerintem"

"néz ki"

"lenne"?


Mennyetek Prohardver-re, ott ismerik a fejhallgatót...

2015. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11: Túl sok smiley-t használsz. Nem tűnsz tőle sem viccesebbnek, sem okosabbnak.

Kiírtál egy kérdést, hogy egy pár vadidegen ember döntse el, neked vagy a barátodnak nagyobb a virtuális *****a. Nos, mindkettőtök kidobott egy csomó pénzt egy-egy, a legjobb jóindulattal is középszerű (bár agyonhype-olt) készülékre. Vásárlás előtt felmehettetek volna egy szakmai fórumra, ahol ajánlottak volna igazi hifi fejhallgatókat, amik mind zenében, mind játékban klasszisokkal jobb teljesítményt nyújtanak, mint a két fent említett, de hát azok nem néznek ki olyan menőn, mint a Kraken. Remélem, azért mindkettőtöknek sok öröme telik majd a sajátjában, és kibírják legalább a garanciális idő végéig.

2015. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Attól, mert Neked nem tetszik ez a fejhallgató vagy nem tartod ár-érték arányosnak még nem rossz. Elég sok ismerősömnek Krakenje van és mindenki össze-vissza dobálja, használja rendesen és még mindig tökéletesen működik. Én világ életemben Razer mániás voltam és az is leszek. De attól, mert én megtehetem, hogy drágább, agyon hypeolt fejhallgatókat vásárlok magamnak attól még nem vagyok sem kevesebb, sem rosszabb ember bárki másnál. Ha megnyugtat igen. Az egónk miatt kellett ez a pár szavazat. És akkor mi van? Ha nekünk ez okoz örömet akkor miért kell ezt elrontani? Mi szeretünk ilyenekkel versengeni. Ez van. Ha nem tetszik nem muszáj válaszolni. Egyszerűen bezárod az oldalt és kész. Nem kell másnak a jókedvét elrontani. Egyébként azért használok ilyen sok emotikont, mivel ezzel fejezem ki az érzelmeim. Mert ugye nekem még vannak. Na mindegy.
2015. aug. 22. 21:49
 15/20 A kérdező kommentje:
Most így visszanézve a régi válaszokat... az egyik srác írta, hogy neki Ozone Blast-ja van. Hát... Nemsokkal drágább a Kraken... (Ha PCX-en nézem, kemény 9.000 Forinttal) De ezt a fejhallgatót én fel nem venném a fejemre, már elnézést. Szerintem nagyon furán néz ki. Nekem egyáltalán nem tetszik. Ha már veszek valamit akkor olyat veszek amit szívesen használok stb.
2015. aug. 22. 21:55
 16/20 anonim ***** válasza:

Felesleges a hiszti, te nem tettél fel egyértelmű kérdést. Ha azonnal azzal kezded, hogy nektek e-penis mérés a cél senki nem akar majd ténylegesen jó fejhallgatót ajánlani itt, és nincs ez a vita.


# 15

Ezt nekem volt kellemetlen olvasni, nagyon max 15 éves lehetsz(remélem, nagyon remélem).

2015. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15: Nem feltétlenül. Az én felnőtt kollégáim, barátaim is fikázzák a fejhallgatóimat, de mikor felrakom a fejükre, összecsinálják magukat a hangzástól. Utána leveszik, és mondják tovább, hogy jó, jó, de akkor is milyen ronda, és így tovább...
2015. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pedig az Ozone Ocelote az egyik legszebb fejhallgató, amit eddig láttam... na mindegy.

Ízlések és pofonok...



Attól még egy Audio-Technica ATH-M50x 6x körberöhögi mindegyik "GÉÉÉMEEER" fejest hangzásban...

#16


Én 14 re tippelem...

2015. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok én is és barátom is. De nem értem ez miért köthető korhoz. Na mindegy. :D Akkor újra fel teszem ezt a kérdést, jól megfogalmazva. :)
2015. aug. 24. 01:24
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: Általában a fiatalok azok, akik inkább a jól kinézőt választják a jó minőségű helyett, de ahogy írtam, felnőttben is rengeteg ilyen van.
2015. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!