Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy SteelSeries...

Ma vettem egy SteelSeries Siberia v3-mat, és az lenne a kérdés hogy miért van az ha hallgatok egy zenét hallják ts3-mon is?

Figyelt kérdés
Gondoltam már rá hogy túl érzékeny a mikrofon vagy túl hangos a füles de hátul a pöcköt lehúztam ugye amivel le nemitom a mikrofont, és akkor is hallották tsen azt amit én hallgattam fbn. Help plz!!

2015. júl. 15. 18:43
 1/3 maty02 válasza:
Lehet hogy úgy van beállítva
2015. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogy tudom vissza álítani hogy ne úgy legyen beállítva?
2015. júl. 20. 18:02
 3/3 anonim válasza:
Állítsd be úgy a mikrofon érzékenységet, hogy mikor zenét hallgatsz ne legyen hallható. TeamSpeak -> ALT+P -> Capture (Felvétel) -> ... és itt középen találsz 3 rádiógombot. A felső arra szolgál, hogyha nyomsz egy gombot vagy egy bizonyos gomb kombinációt akkor hallanak a többiek TS-en ha pedig nem nyomod akkor nem hallanak. A középső folyamatos adást biztosít, de ezt neked nem ajánlom, mivel így is minden hallatszik amit csinálsz és van a 3. A harmadik pedig az automatikus hangérzékelés. Ennek az a lényege, hogyha egy bizonyos decibel fölött keletkezik valami hang akkor a TS úgymond aktiválja a mikrofonod és ez hallatszik a többieknél is. Itt ugye ha balra húzod a cuccost akkor minél kisebb hang is bekapcsolja... minél nagyobbra annál nagyobb hang kell, hogy ezt hallják. Remélem tudtam segíteni. :) Nekem egyébként egy Razer Kraken 7.1 Chroma-m van. Nekem a középső rádiógomb, azaz az automatikus adás van bekapcsolva, mivel a Synapseban szoktam ezt állogatni és nem a TS-ben. Így nálam tökéletesen működik.
2015. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!