Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI GTX 960 GAMING 4G 4GB...

Zozika98 kérdése:

MSI GTX 960 GAMING 4G 4GB vagy Sapphire Radeon R9 380 NITRO 4GB?

Figyelt kérdés
az a kérdésem melyik érné meg jobban igazábol azt észre vettem hogy több az nvidia portolás játékokban mint amd szoval melyik éri meg jobban?

2015. júl. 27. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

Nos megint egy nVidia versus AMD csatába csöppentem... :-)


Röviden:


1.: az AMD kártyák lehet, hogy jobban teljesítenek, meg általában a tesztek is őket hozzák ki győztesnek... ...de arról senki sem beszél, hogy sokkal könnyebben mennek tönkre, takony meghajtóprogramjaik vannak, stb... :-)


2.: az nVidia kártyák ugyan drágábbak, de sokkal-sokkal megbízhatóbbak, magyarul nem lesz vele annyi gondod.


Mellesleg megjegyzem, hogy régebben én is ATi párti voltam, és az istenért sem vettem volna nVidia kártyát, de mára ez 180 fokot fordult... :-)


De tudod aki ezt a pártot képviseli, az ezt fogja javasolni, aki a másikat, az meg azt, ahány ház, annyi szokás... ...ki kellene próbálnod több videókártyát és Te dönthetnéd el, hogy melyik a neked megfelelő, de ehhez idő kell!

2015. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt itt semmi vita,de te most elindítottál egyet.

Az hülyeség hogy az AMD káryák hamarabb mennek tönkre.Barátomnak 2-ből 2 NV kártya hibás volt 1 hónapig garanciáztatták,ő azt mondta soha többé nem vesz NV kártyát.

2015. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
gyerekek nyugi szerintem az r9 380 at veszem és ment mindenkinek a pacsi
2015. júl. 28. 21:29
 14/16 Trevor. ***** válasza:

Nekem van 11 éves Ati kártyám és tökéletesen működik. Na ez hogy lehet?

Igaz Mondó: Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

5-6 évvel ezelőtt igaz volt hogy Nvidia jobb mint az Ati.

Jelenleg az Ati-t megvette az AMD, és szerintem jobb, mint az Nvidia.

Egyébként többféle kártyát nyúztam már mind bírta, illetve nem attól függ hogy nvidia vagy amd, hogy tönkre megy-e hanem a gyártótól :) (sapphire, asus, xfx, gigabyte)

Most jött ki a legújjab driver az ati kártyákhoz, nézzétek meg a catalysm centert.

2015. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BM-Striker ***** válasza:

#15

Az Ati-t 9 éve vette meg az AMD. 5 éve hagyták el az Ati nevet a Radeon-okról a HD6000-as szériánál


Mind az Ati/AMD-nel mind az Nvidia-nak megvoltak jobbnan és rosszabbul sikerült szériái.


Az nagy részben fej fej mellett haladt a két cég.


Ez alól kivétel volt amikor Gefeorce 5 széria csúfosat bukott, és amikor HD2000 széria frissen megjelent és kiforrottan volt.

2015. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!