Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a processzorom...

Hogy tudom a processzorom felhúzni?

Figyelt kérdés
Core duo 2 7400 most 2.3 és 2.8 a max meg a ramom 6 és csak 4 használható

2015. júl. 25. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A biost ellenőrizd. Ott lehet tuningolni de ha nem értesz hozzá ne csináld! Mert volt,nincs odalett a géped! Amúgy amennyit lehet rajta tuningolni az nem sok nem igazán vennéd észre.Tehát nem éri meg!!! Ha mindenképpen szeretnéd vidd be egy szám -tek boltba 1-2 ezerért húznak rajta ,de mint mondom nincs értelme!
2015. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. olvass a témában. Ismerkedj meg a kockázatokkal és a módszerekkel.


2. próbálgass. Ha már elméletben tudod, hogy kell és tudod, milyen következményekkel számolhatsz, akkor már elég biztonságos a dolog. Különösen szorzózáras prociknál fontos alaposan tájékozódni, mert ott az FSB órajellel fogsz játszani, ami csomó mindenre hatással van még, így más is okozhat instabilitást.


Én pl. nem sütöttem még meg processzort, még első alkalommal sem, de nem is gyakorikérdéseken vártam, hogy a számba adják a sült galambot.

2015. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 meszike91 ***** válasza:
Küld el az anyjába, ha ezen nem húzza fel magát akkor semmin.
2015. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!