Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két eltérő felbontású monitor...

Két eltérő felbontású monitor egy gépre kötve működik minden gond nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy felbontásra állítva?
2015. júl. 21. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Működik. Külön-külön is be lehet állítani.
2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 monitorom van, két 16:9-es és egy 16:10-es, mind más más méretű :D

Simán megy gond nélkül, win7 ultimate 64 bit.

2015. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor zsiráf. köszi!
2015. júl. 21. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Működik, de érdemes ugyanolyan méretű, és felbontású monitorokat használni, rohadt idegesítő tud lenni, hogy "megakad" a kurzor a sarokban.
2015. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menni-e kell.

Ha úgy veszed nálam néha napján van olyan, amikor egy 1600x1200-as (Samsung 214T 4:3-as) és a kis 19'-os ASUS (meg nem mondom melyik) 1366x768-ban egymás mellett üzemel és még nem is egy kábelen keresztül az ASUS D-SUB-on (analog jel) a Samsung meg DVI-I-n (digitális jel) csatlakozik.

Plusz ha minden igaz, most lesz egy TV-m amit meg HáDéeMIvel fogok hozzákötni a géphez (Sapphire HD7970 OC-zott nem is kicsit).

Elsősorban a VGA-nak kell bírnia, mert nem kicsit lesz megterhelve, nálam a Samsung + ASUS kombinációban a GPU olyan 30% körül volt, és a hőmérsékletek meg az 1 monitorral szemben (1600x1200-al) ami 45 fok, az olyan 55 körül indult, és akkor még be se melegedett, és mivel jött a nyár így elfekvőbe került ismét a kicsi monitor, mert ilyen melegben már most 55 fokos, nekiállok BF3-at játszani akkor egyből elszalad 75-80 köré, de mint említettem nem kicsit tuningoltam rajta fesz. emelés nélkül, mind VRAM-on mind GPU-n.

VRAM 1600 MHz-en ketyeg ami DDR5 szabványban 6400 MHz-nek felel meg míg a gyári érték 5700 MHz, följebb nem akartam már húzni mert féltem, hogy elkezd kép bugokat bedobálni.

A GPU meg gyárilag 950 MHz-en ketyegne, de én 1150-ig felhúztam.

Persze a nagy meleg miatt vissza kellett venni a RAM meg a GPU órajelét igen igen csak, mert 60 fokoknál jártam a ház meg akármekkora, de 8CM-nél nagyobb venti nem fér bele a létfontosságú részekhez.

Szóval bírja a kártyád és legyen elég dugasz a monitoroknak meg a gépnek.

2015. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!