Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a notebookommal...

Mit csináljak a notebookommal hogy ne melegedjen ennyire?

Figyelt kérdés

Ki van pucolva rendesen és a pasztázás is rendben van, de mióta ezek a nagyon meleg idők vannak a procija hőfoka megugrott 20-25 fokkal és hiába használok notbookhűtőt azsem ér semmit, tavaly nem volt ilyen bajom. De most valami nem okés... Haveroktól kértem kölcsönbe hűtőt kipróbálni hogy mi lehet a baj de azok sem hűtötték le max 2-3 fokot de még úgy is 60 fok felett volt...



Packard Bell F5211-HC-260HG notim van Intel Celeron B830-as procival



2015. júl. 20. 17:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kb egy borsószemnyit tettem rá.
2015. júl. 21. 16:48
 12/16 pinkpancser ***** válasza:
Az jó mennyiség lenne... egy asztali gépbe való procihoz, aminek a hűtőfelülete többszöröse a laptopénak. Tehát ez is lehet probléma.
2015. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Akkor majd lecserélem... De van még 1... már van vagy 3 éves a paszta, vegyek újat vagy az jó még? ilyen noname ezüstkolloidos paszta. Ugyan így néz ki mint ezen a képen:


[link]

2015. júl. 21. 19:46
 14/16 A kérdező kommentje:
Na de van még 1 valami amit nem értek, egy másikra ( HP630 ) notira is ugyan annyit tettem és az meg kifogástalanul megy, annak hűtő sem kell
2015. júl. 21. 19:49
 15/16 pinkpancser ***** válasza:

A bellnek (ami valójában acer) nem tudom milyen kialakítású a hűtője, de az acernek nem erőssége. De ha megnézed a HP hűtőjét, akkor láthatod, hogy simán ki tudja szorítani a felesleget, illetve rövid a cső, ami segít a gyors hőelvezetésben.

A hőpasztáról amit mutattál, nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem. Én viszont már csak MX4-et használok, mert sok év után is jó, az ára sem vészes, és nonamehez képest asztali gépnél alapjáraton is több fokot jelent.

2015. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ès a vicc az egèszben hogy ha fogom ès asztali ventire teszem, ami küldi rá a hideget mint aki megvan veszve akkor is max 2-3 fokot csökken... Most meg már kínomban levettem a ramok meg a hgg felett lèvő borítást hogy legalább azok ne süljenek meg...
2015. júl. 22. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!