Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen joystickkal?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után rájöttem, hogy nem a FIFA-val van a baj, hanem a joystickkal. Mégpedig, hogy a jobb kar, amivel cselezni kéne nem jól van beállítva, mivel a fel le jobbra balra mozgatás az 1 2 3 4 gombok feladatit csinálják.Tehát, ha 1-essel passzolok, akkor ha cseleznék és felfele viszem a kart passzol, 2-esel lő jobbra húzom a kart akkor ellövi így tovább, hogy lehetne megoldani a problémát? Sajnos kicseréltetni nem tudjuk, mert nem őriztük meg a blokkot..

2015. júl. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ha olyan a joystickod mint ami a ps-hez van akkor nem valószínű h bármit is tudsz vele tenni mert a fifa utálja az olyanokat én se tudok a ps-es kontrolleren cselezni haver az xbox klónnal tud(neki 2 xbox nekem 2 ps kontroller volt eddig és ugyanez a felállás) de az x360ce-vel át tudod állítani hogy mit minek érzékeljen viszont a cselezésen nem segít
2015. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvolt az a program , de sehogy sem tudtam átállítani.
2015. júl. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!