Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte G1 gaming videókártya...

Gigabyte G1 gaming videókártya hűtése mennyire jó?

Figyelt kérdés

Akinek van az írja már le a véleményét mennyire hangos alap és terhelt állapotban, illetve anyagminősége milyen a kerete műanyag vagy fém?

Mennyire tuningolhatóak?


2 ventilátoros változatra lennék kíváncsi!


2015. júl. 7. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

terheles alatt van pici hangja, bar nekem inkabb a tobbi venti hallatszik a dobozban

a fem, nem muanyag

hutesre pedig en tokeletesen megvagyok vele elegedve, bar nekem 5 haz venti van mellette, de nincs velem az eg vilagon semmi problema :) nagyon jo vetel, en nem bantam meg

2015. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azért elég olcsóak ezek videókártyák a többihez képest. :O


És amúgy a winforced felirat mennyire világít vakít a kék fénye? illetve a silent és strong amik az oldalán láthatóak azt szoftveresen kell állítgatni? Strong az OC lenne és egyben a hűtését nyomja fel, Silent alap órajel és bizonyos hőmérsékletnél indul be a venti?

Itt is leállnak a ventik ha nincs az a bizonyos hőmérséklet?

2015. júl. 7. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsi a kesoi valaszert, a feny nem vakit, bar ide szinten nem tudok sokat mondani, mivel kek led-es ventik vannak a dob-ozban es ha ugy nezzuk azok is zavaroak tudnak lenni, de engem se a vga se a haz ventik nem zavarnak, nezopont es szemely kerdese ez a dolog

h a venti leall e en ezt nem tapasztaltam, az OC-val viszont nem foglalkoztam megmondom neked oszinten, mivel jatszani V-Sync-el jatszok, es amikkel jatszok meg nem volt ra szukseg, erre remelhetoleg egy harmadik fel akinek van meg ilyen vga-ja tud mondani pontosabbat mint en :(

2015. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!