Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Power LED nem világít (néhány...

Power LED nem világít (néhány ujraindítás után villog), miért nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Táp és tápkábel cserélve lett, portalanítva a gombelemmel együtt, minden kábel jól van bekötve. Először pár napja csinálta, de ujraindítás után bekapcsolt és megszokottan müködött, de tegnap déltájt már nem kapcsolt be, estére bekapcsolt 2x (kb 15 és 30percre) azóta semmi. Pittyenés, sípolás nincs, a CPU hűtőt hallani pörögni.

2015. júl. 7. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kábelek mindenhol jól vannak bedugva? Nem áll valamelyik egy kicsit ki?
2015. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendesen van minden. Amikor bekapcsolon (néha villan a piros néha a zöld power de utána semmi) mintha el se indítottam volna csak a hűtő megy... Alaplapi zöld lámpa világít, egér is de a billentyűzetű nem. Ram eltávolítása után bekapcsolon.kor nem sípol.
2015. júl. 7. 12:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Néha vibrál a zöld lámpa. Táp vagy a CPU lehet? (cpu és a foglalata szép és ép)
2015. júl. 7. 12:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Ott szerintem valami magas feszültség van valahol. Ami lelövi az egész gépet.
2015. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendesen van minden. Amikor bekapcsolon (néha villan a piros néha a zöld power de utána semmi) mintha el se indítottam volna csak a hűtő megy... Alaplapi zöld lámpa világít, egér is de a billentyűzetű nem. Ram eltávolítása után bekapcsolon.kor nem sípol.
2015. júl. 7. 12:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó táppal kipróbáltam de ugyan az... Magas feszültség? Lehetséges lenne? Régóta itt használom a gépet. Megnézem más konektornal de én arra tippelek, hogy meghalt a cpu
2015. júl. 7. 12:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Máshol sem jó. A CPU még a POST-ot se futtatja le. Ugyan úgy Led nem világít, néha pislákol. Itthoni alkatrészből össze teszek másik gépet, ha másnak is ilyen gondja lenne akkor csekkolja a CPU-t és az alaplapot, valamelyik szétmehetett.
2015. júl. 7. 13:01
 8/13 anonim válasza:

Az alaplapba bedugtad a azt kábelt ami 4 szög alakú és 2db sárga 12v meg 2db fekete földelés van?

Ha van ilyen csatlakozó az alaplapon de viszont a tápon nincs akkor új táp. Ha egyiken sincs akkor a táp hibás vagy alaplap

2015. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs egyikse. Alaplap és cpu csere után zöld power folyamatosan világít, a monitor villog (mint amikor ki van kapcsolva) inditaskor hallani hdd működést, de nincs csippenés (POST nem megy le)
2015. júl. 7. 19:14
 10/13 A kérdező kommentje:
U.i. Félre olvastam, az a négyszög alakú mindkettőn van és be is van dugva
2015. júl. 7. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!