Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítem a vga driverem és...

Frissítem a vga driverem és újraindítás után,640X480 as lesz a beállítás meg néhány szín. Nem is lehet visszaállítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult > Programok telepítése és törlésénél töröld, driver telepítésekor ne legyen fent az előző verziója.
2010. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éljen Éljen! Új Driver!


Akkor kerítsd elő a régi drájvört és teleptísd vissza. Minek kellett frissíteni a régit? BIOS-t nem akarsz frissíteni, csak mert tuti kiadtak az alaplapodhoz újat. Sőt, biztos a videokártyához is van újabb bios, frissítsd azt is. nem számít, hogy garanciát vesztesz vele, az se szmít, hogy tökéletesen működik a gép.



áááá hagyjuk.

hülyeségre nincs orvosság.

2010. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért Te nagyonokos 2. hogy az újabb gamek is elfussanak.Elsőnek köszi a választ.:)
2010. nov. 14. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyokos... Futtasd a gémeidet, ha már magyarul nem tudsz. Ha annyira értesz hozzá, hogy "fee köll telepíteni a drájvert mer akkor maj futnak az új gémek"(a gém egy madár), akkor nem kell ide irogatni, hogy "visszaváltott a monitorom 640x480-ra 16 színnel jajjnekem, micsinájjak???"


Innentől, oldd meg. Az ilyenek miatt, mint te is, van nekem anyi dolgom mostanában. Tudodmit? Univerzális válasz:

Hívj szerelőt.

Megadjam a telefonszámom?

2010. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az csak jó neked, hisz legombolsz másokról ezzel pénzt.Nem mindenki gépzseni ezért kérdeztem.Nekem nem a munkám a pc, hanem kb a hobbi.Csöcs
2010. nov. 14. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, ne nyúlj bele, magyarul tanulj meg rendesen, rendszervisszaállítás remélem, megoldotta a gondot (elvileg meg kéne).

Másrészt: mi a f@szomnak mindig mindenből a legújabb? Egyáltalán elolvastad, a driver összefér-e az oprendszereddel? Mert ebből szokott a legtöbb gond lenni - xp-re 7-hez írt drivert tesznek, aztán csodálkoznak, hogy nem megy...

2010. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor 640x480-ban vagy, telepítsd fel MÉGEGYSZER az újat. Az első körrel a korábbit szedted le amúgy...
2010. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!