Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó Windows 10-re?

Figyelt kérdés
Fel akartam rakni az AVG 2015-öt de azt írja, hogy nem tudja futtatni Win-10-re
2015. júl. 5. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Aki Windows 10 vagy 8.1-et használ ne rakjon rá AVAST-tot mert latency laggot okoz az egyik háttérben futó funkciója. Ennek eredménye: Beakadó hang, Laggoló kurzor, Laggoló kép stb

Nemtudom az AVAST mikor óhajtja javítani a hibát mert a dolog nem újkeletű. Mivel Windows 8 illetve 8.1 esetében is fönnált hasonló hiba amire úgytűnik megoldás azóta sem született. "korábbi AVAST Premier felhasznló"

2015. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 valaki 1234 válasza:
Én most akarok letölteni 1 vírusirtót mert a windows defenderbe beépült 1 vírus , igen jól írtam és eléggé ironikus vírusirtót megfertőzi egy vírus :o
2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Elvégre a Defender is csak egy program. Tehát ugyan úgy sebezhető... Főként hogy nem is a leghatékonyabbak közé tartozik.
2015. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

a Malwarebytes-t tudom ajánlani, kézzel kell futtatnod ha ingyenesen használod, de az egyik legjobb.

[link]

2015. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 suri gyuri válasza:

[link]


Ha regisztrált AVG-d van innen frissitheted a Win10-zel kompatibilis Avg-t, megtartja a regisztrációt. A free változat is letölthető.

2015. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 suri gyuri válasza:
2015. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. szept. 4. 13:37
 18/23 B-Boy Tr1ck2g válasza:

ket dolgot szolnek hozza :D


1. avast volt nekem win 8, 8.1, 10en is es semmilyen problemat nem okozott.. csendben vegezte a dolgat..


2. kis kutatas a neten (olyan oldalakon aminek van is neve nem valami szupertesztek.hu meg hasonlok)a Windows 10es beepitett virusirto tuzfal felveszi a versenyt a jelenlegi top virusirtokkal pl nod avg vagy akar az avast. Kul- illetve belfoldi oldalakon tessek utana jarni. Sokan nem biznak a beepitett vedelemben (nem csoda az eddigi teljesitmeny alapjan) de ez a mostani Windowsis Essentialos Defenderes megoldas elef hatekonyan teszi a dolgat :) Es nem is fogja meg a gepet ez se egy utolso szempont valakinek :)

2015. okt. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 B-Boy Tr1ck2g válasza:

mielott elfelejtem nem vagyok kivancsi olyan hozzaszolasokra hogy: az ismerosom apjanak a lanyanak a baratjanak az unokaoccse gepen is ez van es megis virusos lett a gep.


persze nem 100%vedelmet nyujt.. de egyik virusirto se nyujt teljes vedelmet :)


Ha nem tetszenek a virusok akkor ajanlom a linuxot eleg sok jatek elfut mar rajta bar nem art utanajarni hogy egy windows felhaszbalo melyikhet tudja haszbalni nelyiket nem (pl a debiant egybol el lehet felejteni elso linuxnak). Szokatlan lesz az teny. Ha pedig mindenfelekeppen Windows kell akkor Win 10 virusirto bekapcs, es odafigyelve toltogetni le a dolgokat nem ossze vissza minden szemetet mert elobb utobb osszekukazol valami virust, legyen barmilyen irtod :)


Mellesleg a legjobb virusirto a format C ;D

2015. okt. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Azóta visszaváltottam 8.1-re :D Mert a 10 egy szar, 2 hét alatt belassult ugy hogy alig raktam fel rá valamit.
2015. okt. 27. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!