Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 300. 000 ft-ból laptop videóvá...

300. 000 ft-ból laptop videóvágásra?

Figyelt kérdés

300.000 ft a max amit szánok egy laptopra. A laptop kifejezetten videóvágásra lenne használva, tehát sony vegas after effects, premier pro...


És igen tudom, hogy asztali PC-ből sokkal erősebbet lehetne rakni, szívesebben vennék asztali gépet, de sajnos nekem fontos a mobilitás...


Milyet ajánlanátok? Laptopokban sajnos nem vagyok otthon. Milyen proci menjen bele? dedikált kártyából minimum milyen legyen benne, hogy ne az legyen, hogy van egy kisebb effekt és szaggat...



2015. júl. 5. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a programok már inkább az AMD-t favorizálják (legalábbis a legújabb verzióik), így mindenképp valami 4magos intel i7 4xxxMQ (csak a Q-s a 4 magos - Quad), meg valami dedikált AMD VGA.
2015. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nvidia van benne, de ez is jó választás, persze csak akkor ha mindenképp a mobilitás a fontos...

2015. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert mindig mozgásban vagyok így ez elengedhetetlen.
2015. júl. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!