Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak, ha a laptopomba...

Mit csináljak, ha a laptopomba nagyon melegszik a RAM?

Figyelt kérdés
Van egy Acer laptopom, és benne egy darab 4GB DDR3-as RAM, ami hamar melegszik, és ezáltal lassabb a laptop.

2015. júl. 3. 22:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy sok, a laptop procik 90fokig bőven elvannak

Nekem 50 fok alatt be se kapcsol a ventilátor

2015. júl. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Trevor. ***** válasza:
De egy újrapasztázás akkor is segítene. Nekem laptop játék alatt 60 fok szokott lenni a cpu, ram, IGP.
2015. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezt több dolog okozhatja. Első: nyár van. Második: por. Harmadik: kéne egy laptophűtő, és kicsit "vetkőztesd" le a laptopod.

Egy kis off: Van egy i3 laptopom, és szeretek minecraftozni. Egy minecraft szerverem általában 60 fps van meg vele normal+ beállításokon, faithfullal. DE! Nemrég vettem egy celeronos asztali gépet (amit majd továbbfejlesztek), sokan fapados ***nek mondanák. DE! normal+ beállításokon a 60-70fps is meglenne, csak a ram kevés hozzá. Nagyon jól szellőzik, és ilyenkor nyáron rögtön levettem az oldallapot, és egyáltalán nem forró :) Ez a különbség laptop, és asztali között :)

2015. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
És ha szeretnék venni bele egy hűtő ventillátort, erősebbet, akkor menyit kéne érte fizetnem, és ennyivel lenne jobb? És egyáltalán megoldható lenne ez? Egy Acer aspire 5733Z-ről van szó.
2015. júl. 6. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!