Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek otthonra?

Figyelt kérdés
otthonra zene hallgatás +játék. nem kell horror ár mert kb youtube és GTA-ra kéne, csak annyi, hogy ne a hangszóróból jöjjön a zene. és ne az a kicsi sony utcai legyen, hanem rendes nagy párnás.
2015. jún. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az ISY-t ajánlom neked!


[link]


Ilyen van nekem, iszonyú szépen szól de komolyan. Telefonomon bekapcsoltam a mélyhang-kiemelést, mennyeien szólt. Ugyanennyiért egy 7.000 ft-os Sennheiser sokkal gyengébb.


A fejhallgató van narancs-piros-fekete-fehér-zöld színben.


Nekem narancs van, és nagyon bejön csak ajánlani tudom

2015. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen jó, idáig nincs vele semmi problémám, nagyon jó fejhallgató, csak ajánlani tudom.

2015. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez ? [link]
2015. jún. 30. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Sony MDR-XD150-et használok egy jó ideje. Bolttól függően akár 4-5-k áron be lehet szerezni. Ja, és ha valaki azt mondaná, hogy nincsenek mélyek, ne hidd el, mert van bőven mély tartománya is a fülesnek, jó zenét hallgatni vele gépen.
2015. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Philips SMP1900.
2015. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!