Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan monitor, hogy az...

Van olyan monitor, hogy az maga a számítógép?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy azt nem kell külön számítógéphez csatlakoztatni !!!

2015. jún. 30. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a 6os a tipikus magyar ferfi mentalitas beszolasa miatt kapta szerintem a lepontozast nem azert amit a szamitogepekrol irt...
2015. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tényeket közöltem,nem pedig személyesen támadtam valakit.


És mint láthatjuk,igazam is volt.


Ezért szoktuk azt mondani,hogy az ember írja le az igényeit,és akkor az alapján lehet segíteni egy megfelelő eszközt kiválasztani.(felhasználási cél,méret,ár,tömeg,zajszint,fogyasztás,mobilitás,fejleszthetőség stb)


Senki nem mondta hogy baj ha valaki nincs otthon az IT kütyükben.

Viszont ha hihedelmek (mint a magas fogyasztás,meg a kábelek) alapján választ egyedül eszközt,akkor csúnyán ráfaraghat,ahogy az előbbi válaszoló kifejtette a Celeron-os all in one gép esetével.


Az emberek java része nem átgondoltam vásárol számítástechnikai hardvert,hanem reklámdumák,vonzó számok,méretek,dizánj stb alapján.


Nézzük csak meg hány ember vesz otthoni egyszerű használatra laptopot,úgy hogy évente 2x mozdítja el a helyéről,amikor letörli az asztalt.


Na meg hány ember vesz dedikált VGA-s notebook filmezésre és böngészésre.

Rengetegen.

Mind sokkal jobb,a célnak megfelelőbb eszközt is vehettek volna az igényeikhez,ha kikérik hozzá értők véleményét,és kicsit belemennek a témába vásárlás elött.

2015. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!