Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan monitor, hogy az...

Van olyan monitor, hogy az maga a számítógép?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy azt nem kell külön számítógéphez csatlakoztatni !!!

2015. jún. 30. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apple iMac például, a kijelzőbe van építve a gép is.
2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kulcsszó az "All in One PC" amire te gondolsz. Létezik, és nem is megfizethetetlen.

2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat !!!

Nagyon sokat segítettetek és tényleg nem is olyan vészesen drága !

Akkor jól emlékeztem, hogy létezik ilyen csak nem voltam benne biztos.

2015. jún. 30. 14:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen féle gép nekem való, mert ki nem bírom állni a sok kábel köteget !!! :D
2015. jún. 30. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Igen,az ilyen gépek legfőképp lányoknak valók,és olyanoknak,akik egyátalán nem konyítanak a műszaki paraméterekhez,meg a hardveres felépítéshez,csak az számít nekik hogy dizájnos legyen,meg hogy "ne legyenek kábelek",ahogy te is írtad.


Eszméletlenül túlárazott gépek,javarésze gyenge hardveresen,és a hűtésükkel is probléma szokott lenni.

Játékra pedig alkalmatlan mindegyik,de komolyabb erőforrásigényes felhasználásra is.


Mennyi kábel kell manapság egy DC tápos AM1-s géphez?

Egy notebook töltő,meg egy monitor kábel.


Billentyűzet,egér,internet,audio mind megoldható már rég asztali pc-knél is vezeték nélkül (bluetooth,wifi).


És akkor nem adsz ki 4x árat érte.

2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
És én most egy miniITX gépről beszélek,ami fel is szerelhető a monitorok hátuljára.
2015. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már pedig a #6 jól mondott mindent. Feleslegesen pontoztátok le. Ezek a gépek ugyanúgy túlárazottak, mint pl. az előre összeszerelt gépek, a mini pc-k, vagy éppenséggel a laptopok. Úgy tudom, hogy a kezdő áruk kb. ~ 140K. Ennyiért általába mit kapsz? Celeron proci, max. 4gb ram, ált. 500 giga vinyó, integrált videókártya és persze a nyűg, ha tönkrement a monitor, nem tudod csak úgy kicserélni, hanem szerviz -.- (aio gépeknél) Ha minigépet akarsz csak, amihez nem kell sok kábel, a barebone és kliens pc-k sokat fejlődtek. 100K ból kijön egy normális, amiben van 4(vagy 8) gb ram, i3/Pentium proci, 500/1000 giga vinyó, ezek már elegendőek a mindennapi használatra. DE! Asztali gép még mindig jobban megéri! Még akkor is ha egyre csökken az árkülönbség. Mert az asztalit fejleszteni lehet később, ha mondjuk játszol rajta. Jobb a hűtés. Ha jó gépházad van, szellős az elrendezés. Amúgy én a helyedben nem vennék aio-t egyenlőre nem éri meg.
2015. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem is terveztem/tervezek ilyen gépet venni, csak megkérdeztem, hogy létezik-e efféle PC !!!

Viszont az asztali gép meg falja az áramot !!!

Nekem laptopom van + a régi lassu PC :)

2015. júl. 1. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy falja az áramot.


Ez is akkora hülyeség.


Egy erős játékos gép is csak terhelés alatt fogyaszt sokat,ott is a legtöbb megáll 300W-nál max.

Terhelés nélkül ezek sem fogyasztanak 80W fölött.


Egy netezős filmezős gép pedig 0-25W között mozog általában.


Nekem pl 50W-t eszik a gép idle állapotban,ezért szükségtelen bármikor is kikapcsolnom,mehet 0/24-ben.


Mitől fogyasztana szerinted kevesebbet az az all in one pc?


Ez is mind a hardveres felépítésből adódik.

2015. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!