Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1. Az ilyen neves szaküzletekb...

1. Az ilyen neves szaküzletekben se ajánlott komplett szgépet venni (pl. pcx, pctrade)? 2. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tervezgetek egy új gépet 130e ft körüli értékben. Összeraktam alkatrészenként egy gépet 130e ftból,

- amiben jó alaplap( sajnos nem emlékszem milyen, ne kérdezzétek miért)

- AMD Phenom II X4 810 proci

- HD4770 512Mb vga

- 2x2048 mb ddr5 ram

- 500gb hdd volt.

Ezen a linken [link] van egy jobb gép 140ezerért, ezt venném meg csak nem tudom hogy az ilyen nagyobb szaküzletben is szoktak-e csalni?! Előre is köszi a türelmes válaszolóknak.


2010. márc. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
gigabyte lap,amd x4 2,8ghz proci,vidi kari jó,fsp táp,ddr3 memo 4gb ilyesmit választanék :)
2010. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi és a linkről mi a véleményetek? Ilyen szaküzletekben is előfordul hogy sz*rokat pakolnak bele a gépbe(sztem nem mert 1 év garancia van, de várom a véleményeteket)
2010. márc. 2. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért én jobbat rakok neked össze
2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hajrá :D
2010. márc. 2. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
nem jó a ddr3as ram, lasabb és drágább. a 4 magos proci felesleges, helyette inkább vegyél 2 magosat a megmaradt pénzből meg egy jobb tápot
2010. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Lehet felesleges még most a 2 mag, de 1 év múlva már kelleni fog a 4.

A ddr3 tényleg drágább, és lassabb is, de csak a lassú fsb-jű lapokkal. Egy 4 magos proci már kész kiszolgálni, és kompenzálni a nagyobb elérési időt.

2010. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4 magos proci tényleg felesleges. Vegyél egy magasabb órajelű kétmagost, jobban jársz!
2010. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!