Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudom eladni/laptopr...

Mennyiért tudom eladni/laptopra cserélni gépemet?

Figyelt kérdés

Előre leszegezem, nem vagyok kocka :D

Ismerősöm kb 2 éve összeállított nekem egy "gamer" gépet elpötyörésztem rajta.

Amit tudni kell róla:

alaplap: Asrock G41M-VS3 R2.0

processzor:Intel Core 2 Quad Q8400 2.26GHz

vedokártya: Gigabyte HD670 2GB DDR3

RAM: 4BG/1600Mhz 2BG/1300Mhhz

HDD: 250 giga jelenleg, vany egy külső 1 terrás, de az az enyém :D.. nem adom.

Meg van benne.. nem nevetni: valami extra vizes hűtő.. majd bele kell néznem,hogy pontosan mi a neve.

monitor: Samsung S22B300N Monitor


Nos ez lenne, ami a játékok nagy többségét igen szépen viszi, de nagy, és felesleges. Mi az az ár amiért érdemes meghirdetni/eladni/laptopra cserélni.


Ja és milyen laptopot ajánlotok: nem játékra, pókerre + filmezésre kell. kb 60-70


Ámen



2015. jún. 29. 19:11
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Pontos árat nem hiszem hogy lehet rá mondani, nem vagyok szakértő (a saját gépemen kívül nem foglalkoztam árakkal igazából:DD), de az biztos hogy ezt nem két forintért tudod eladni. Ha ez a gép 2 éves valószínűleg akkor felsőkategóriás volt, és még mindíg súrolja. Szerintem 150 körül van, de ne erre alapozz. :) Inkább arra térnék ki, hogy filmnézésre és pókerezésre nem 60-70ért vennék laptopot, mivel filmet nem jó 1-2 fps-el nézni... :D Pókert azt akármi elviszi, de nem ártana a filmek miatt venned egy office besorolású (pc-knél office laptopnál nyilván valami hasonló lényeg hogy nem gamer) viszonylag jobb fajta gépet. Csak ajánlani tudom az Asus-t, ha fontos a minőség, de cserébe nem is olcsó, ha esetleg van rá egy kicsit több pénzed, érdemes ezt választani, ellenkező esetben pedig bármi ami olcsóbb, de nem érdemes kínai Laptopot venni. :D Ahogy így számolgattam magamban, (ezek csak becslések persze) a PC-d árából bőven kijön egy ilyen szintű laptop, esetleg néhány kiegészítő hozzá. (táska, hűtő ha kell, külső egér ilyesmi...) Az még kimaradt, hogy ha van rá időd, érdemes átnézni hasonló kategóriájú gépeket bármelyik használt kütyü eladós holnapon (pl: olx) és azoknak az árához alkalmazkodni, egy-két ezerrel alájuk tenni a mércét, és pár napon belül el tudod adni. (én lehet hogy a monitort külön adnám el, ha nem igényli feltétlen a vásárló a géphez azt is)

Remélem tudtam segíteni, jó böngészést, üzletelés, és vásárlást a későbbiekben! :)

2015. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!