Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a monitort mennyiért...

Ezt a monitort mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

[link]



Állapota:

szinte hibátlan, minden este letakarom foliaval az egészet.

-kb féléves


Van rajta több mind 2 év garancia(De ezt úgy nem szívesen adnám oda ismeretleneknek, mert rajta vannak az adataim stb.)


Nemtudom hogy mennyit dob rajta a garancia.


2015. jún. 28. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor odaadod a vevőnek a rendelési számot vagy azonosítót vagy garancia azonosítót, nem kell neki az egész papír a címeddel meg mindennel együtt.


Ezt most kb 40.000 ft-ért el lehetne adni garanciával. Nélküle szerintem kb 30.000-35.000 ft.

2015. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jóesetben 40-45 ezer forint körül a garancia végett.
2015. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi

De én vidéki vagyok, és egy Bp-i webaruhazból rendeltem. A futár honnan fogja tudni hogy másik címre kell menni? Az nem lesz baj?

2015. jún. 28. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
aki megkapja a garancialevelet, majd megmondja, hova menjen a futár, ez nem bonyolult. engem mondjuk az érdekelne, hogy mit értesz "szinte" hibátlan állapot alatt.
2015. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nincs mindenhol rajta a gyári fólia, de egyébként szép karcmentes
2015. júl. 1. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyári fólia egyik monitoron sincs amelyiket használtan eladják.
2015. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!