Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az alábbi számítógépet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 20:33
1 2
 11/16 anonim válasza:

Legyen elég annyi, hogy (kb. 1 hónapja) én 35-ért adtam el ezt:


AMD A8-3850 APU

MSI A75MA-G55

Geil 4GB DDR3 1600MHz (2x2 KIT)


ÉS ENNYI.


Kérdező: azt tartsd szem előtt, hogy nem "szakértőknek" akarod/kell eladni a gépet... Én sem voltam köcsög egyébiránt, mert aki megvette, annak mondtam, hogy 45-ért újabb (és vadiúj) APU-t kap, új lappal, új memóriával.... Erre meg már gari sincs. Igaz, felajánlottam, hogy a halott cuccát kiveszem a házból, beteszem ezt, és "kulcsrakész" állapotban adom vissza... Mivel már 2 gép vásárlásában segítettem, és nem bánták meg, ezért elfogadták - hozzáteszem én gépcsere előtt álltam épp, és végül is ez véletlenül pont jól jött össze. Jah, meg volt benne egy heatpipe-os CM procihűtő, ami új korában kb. 7000 pénz volt - de nem nekem, hanem egy spanomnak, akitől én 2500-ért vettem át...


Összegezve: lehet, hogy a te cuccod szakmai és piaci szemmel nézve mondjuk 55-öt ér, de ahogy már előttem is írták, ez nem jelenti azt, hogy senki nem fog érte mondjuk 70-et adni akár. Ha meghirdeted, az előnyeit domborítsd ki! Például, hogy diszkrét kártya van benne, ráadásul már GDDR5-ös memóriával (hú-húúúú), stb. :)

2015. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Utolsó Neked külön köszönöm a bő véleményt! :)

2015. jún. 28. 22:22
 13/16 anonim válasza:

Szívesen. :)

Üdv.

2015. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen valóban! Szerintem olyan 70E amibe el lehet adni persze ha találsz olyat akinek leesik az álla a 6 magos procitol :D ha nem volna gépem most megvenném szórakozni:D De mivel már van egy I5 3470 a gépházamba így már fölösleges :)

Embertől függ mennyiért tudod eladni :)

Valaki lehet csak 55E add érte de van aki 70E-ért is elviszi. Úgy érzem 100E felett vásároltad.

2015. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen,értelek!

Hát mindig amikor volt pénzem,akkor megvettem a kellő alkatrészt,és szép lassan összeraktam.

De igen..100E felett volt :D

2015. jún. 29. 17:53
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem bántam meg,de kihasználatlanság miatt el kell adnom.

Azt hittem majd mindig játszok rajta,és nagyjából csak netezésre használom,meg filmezésre.

Másba meg ugye be tudnék fektetni a pénzből:D

2015. jún. 29. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!