Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a számítógépet mennyiért...

Ezt a számítógépet mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, nem mostani a vas, viszont szeretnék újat, és az eladása máris hozzájárult egy jobb, használt géphez. Paraméterek:


Alaplap neve IBM 818946G

CPU típusa Intel Celeron D 335, 2800 MHz (Socket 478)

Memória típusa DDR SDRAM 2x 512 MB, de két slot üres, így akár elérhető a 2 giga is.

Videókártya NVIDIA GeForce 6800 LE

Winchester: WDC WD1600AAJS-00Z0A0 (149 GB)



2014. júl. 14. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki érdemben hozzászól és segít, természetesen zöld kézzel jutalmazom! :) Köszi előre mindenkinek.
2014. júl. 14. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
maximum 10.000 Ft-ot kérhetsz érte
2014. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 halalfalo ***** válasza:

"így akár elérhető a 2 giga is"

Lassan már a 4 gb is kevés, nem hogy a 2 :)


Én nem adnék érte 10 ezret sem, de egy próbát megér.

Hátha valami balfácán megveszi.

2014. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 7k-ért nem tudtam eladni egy P4 2,8GHz-et 1GB memóriával, hibátlan 80GB-os HDD-vel, minőségi 200W-os FSP táppal. Ez mondjuk egy kicsit jobb, főleg ha ebben is jó táp van. Ettől függetlenül szerintem 8k-nál drágábban esélytelen.
2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindegyikőtőknek, ment a zöld kéz! :)


Elhiszem, hogy már tíz rugót sem ér, de sajnos ez elég szomorú, hiszen mikor meglett véve az ár többszöröse volt.

Nem egy tök új, 8 magos gépre vágyódom, csak már a flash játékok eléggé akadoznak a böngészőben, meg úgy gondolom kevés már ez a mostani tudás, hamar 1,10 gb fölé rúg a memória lapozófájlokkal együtt, pedig csak a chrome megy. Arról nem is beszélve, hogy az xp támogatottsága is megszűnt.

2014. júl. 14. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Az értéke kb annyi mint amennyit a többiek írtak.

De minden annyit ér amennyiért el lehet adni:)

Szóval akár 15-ért is elpasszolhatod ha ügyes vagy.

Én nemrég adtam el egy gépet 40-ért, amit 30-ért vettem használtan, és fél évig még nyúztam olyan szinten hogy a proci 2.33 Ghz-ról fel volt nyomva 3-ra, és a vga is húzva volt.

2014. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a helyedben ennél jóval gyengébb gépet adtam el 15 ezerért.Paraméterekben,órajel ram ugyan ez csak a HDD 80 giga és a videó kártya integrált. Meghirdettem először drágábban 30.000 ről indultam. Mielőtt az árat csökkentettem volna először a szöveget gondoltam mindig át.Ha nagyon nem volt ekkor sem érdeklődő csökkentettem az árán. Használt gépként 10.000ft ot kaptam volna érte normálisabb üzletben így meg 15 ezerért eladtam. Egy év alatt adtam el akik nagyon nevetséges árat akartak azoknak azt mondtam vegyék meg ott ahol annyiért adják. Használt gépként üzletben garanciával ezért a konfigért valahol 30 ezret is elkérnek. Szóval én azt mondom ha el akarod adni nem hajt a tatár te sem ingyen vetted és neked sem adnak semmit ingyen potompénzért oda.
2014. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!