Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7-en nem mükszik a cd...

Win7-en nem mükszik a cd meghajtó? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Windows Xp-m volt kb 5 hónapja, azon rendesen működött a CD meghajtóm, de miután felraktam a Win7-et már nem.. Amikor felraktam a Win7-et beakartam rakni egy CD-t a gépbe, és volt amikor kisem nyilt akárhogy nyomogattam.. Nagynehezen kinyilt, berakom a CD-t és nem olvassa be.. Miért? Ehhez is kéne valami Driver vagy valami cucc? Igen fontos lenne.. Most Win7 Ultimate 32bit-em van, Amikor még működött a CD meghajtóm akkor Win Xp Sp3 32 bit-em volt. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném neki. :)



Ui.:1x rákerestem hogy miért is nemjó a CD meghajtóm, láttam valami magyar oldalt ahol azvolt kiírva, hogy CD Meghajtó Driver, rámentem, töltött 5 percig nemjött be.. Innen is gondoltam h ehhez is valami Driver kell.


2015. jún. 28. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen.Az egyik megoldásban regisztrációs értéket kell törölni,az nálam bevált.

[link]

2015. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A megoldást ide írom ha esetleg másnak is szüksége lenne rá:

"Megjegyzés: A módszer használatához rendszergazdaként kell bejelentkeznie a Windows rendszerbe. Ha nem tudja biztosan, hogy rendszergazdaként van-e bejelentkezve, keresse fel a [link] webhelyet


Fontos: Pontosan kövesse a szakasz lépéseit. A beállításjegyzék helytelen módosítása komoly problémákat okozhat. A módosítás előtt készítsen biztonsági másolatot a beállításjegyzékről, arra az esetre, ha problémák merülnének fel.


A problémát a Windows beállításjegyzékének két sérült bejegyzése okozhatja. A beállításjegyzék sérült bejegyzéseinek törléséhez használja a beállításszerkesztőt. Ehhez kövesse a következő lépéseket:


Nyomja le a Windows + R billentyűkombinációt a Futtatás mező megnyitásához.

Írja be a regedit parancsot a Futtatás párbeszédpanelbe, majd nyomja le az Enter billentyűt. Ha a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy kattintson az Engedélyezés gombra.

A navigációs ablaktáblában keresse meg és kattintson a beállításjegyzék következő beállításkulcsára:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

A jobb oldali ablaktáblában jelölje ki az UpperFilters rendszer-beállítási bejegyzést.


Megjegyzés: Előfordulhat, hogy egy UpperFilters.bak bejegyzés is látható. Nem kell eltávolítania ezt a bejegyzést. Csak az UpperFilters bejegyzést jelölje ki. Előfordulhat, hogy a LowerFilters rendszer-beállítási bejegyzést akkor is el kell távolítania, ha az UpperFilters rendszer-beállítási bejegyzés nem található. Ehhez ugorjon a 7. lépésre.

Kattintson a Szerkesztés menü Törlés parancsára.

Amikor a program a törlés megerősítését kéri, kattintson az Igen gombra.

A jobb oldali ablaktáblában jelölje ki a LowerFilters rendszer-beállítási bejegyzést.


Megjegyzés: Ha a LowerFilters beállításkulcs nem látható, folytassa a következő megoldási javaslattal.

Kattintson a Szerkesztés menü Törlés parancsára.

Amikor a program a törlés megerősítését kéri, kattintson az Igen gombra.

Lépjen ki a beállításszerkesztőből.

Indítsa újra a számítógépet."

2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!