Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cicereg a tápom terhelés...

Cicereg a tápom terhelés alatt, érdemes szervizbe küldeni?

Figyelt kérdés

Csak terhelés alatt add ki nem olyan hangos cicergő hangod, de még így is lehet hallani mert elég nyitott a házam /Corsair 300R/ hogy ezt lehessen hallani. Persze hangfalon játszok és kicsit magasabb hangon nem észrevehető, de ez nem fog hangosodni idő folyamán? Illetve foglalkoznak cicergésel, mert úgy tudom videokártyáknál nem foglalkoznak ilyennel.

Tápom: XFX XTR 650W


2015. jún. 27. 15:07
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem feltetlen, de erre 5ev gari van nem? pl. felevel gari lejarta elott erdemes lehet majd gariba kuldetni ha meg akarod tartani utana is

de persze jo lenne tudni hogy "termeszetes" e es hogy pontosan mi is adja ki, sok tapnal van ilyen nehol a venti nehol a tobbi alkatreszek adjak ki

2015. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én xfx tápom is ezt csinálja nem lesz hangosabb és nem tudom mitől van de nem hiba.
2015. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik xfx tápok hajlamosak erre. :D
2015. jún. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!