Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hardverekből tudnék...

Milyen hardverekből tudnék egy jó gamer gépet összerakni?

Figyelt kérdés
Először is lány vagyok, annyira komolyan nem értek a hardverekhez. Jelenleg szutyok gépem van, és újat szeretnék összerakatni. HDDn kívül mindenből újat vennék, de csak épp olyat ami ezeket elviszi: gta5, far cry 4, cod 4 (nem szeretem az újabbakat). Vga-ra nvidia 9800 gt-re gondoltam vagy 660-ra. Megköszönném ha valakk nekem ezekre a paraméterekre írna ötletet, hogy milyen procit, vidikártyát stb. érdemes vennem? Nem akarok csúcskategóriás játékokat, de ezek menjenek jól rajta :) full HD sem érdekel... köszi előre is :D

2015. jún. 27. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lány, aki ilyen játékokkal játszik? Neved, korod? :D Amúgy mennyi a kereted rá? A 9800 GT légypiszok, a 660 az eleje mindennek, de az se a legjobb.
2015. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

megis menyiert?

9800 alapjan hasznaltan is jo?

mert ugy ha normalis gepet lelsz normalis eladonal olcson eroset kapsz, ujonan viszont 150 alatt bele se vagnak...


hdd d pontos tipusa kelene, igazabol nem a hdd miat lesz draga a gep szoval ha van se nyertel vele sokat

2015. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp új cuccokból szeretném, max. 300 ezerből.:) csak tényleg akkor jól menjen minden rajta, hddről fogalmam sincs, de 1 terrás amit tudok róla ezért ahhoz nem nyúlnék. Apám gépszerelő tehát összeszerelés menne de tőle nem kérek tanácsot mert nem érti mit akarok :D

Bét fiu tesó mellett belejöttem ezekbe, igen... :D

2015. jún. 27. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Ötszázzal megszaladt, remélem nincs harag :D
2015. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


12es ventik menek a gephazba


ha dvd meghajto meg nem kell neki akkor 5ezerrel olcsobb :P

2015. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem haladja meg mert dvd olvasó nekem felesleges ugyhogy köszi :D:D de ezek tuti?
2015. jún. 27. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek jók, akkor házhűtőt kell még pluszba nézned.
2015. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

HÁZ ezekből 10E alatt


Modecom Tres

Raijintek Arcadia

Deepcool Tesseract BF

Modecom Haka

Mars Gaming MC3

Sharkoon VS4

Xigmatek Mach

Aerocool GT Advance


TÁP: Super Flower SF-450W gold

ALAPLAP: Gigabyte GA-Z97P-D3

PROCESSZOR: Intel Core i5-4690K

Processzor hűtő: DeepCool GAMMAXX 300

DDr3 MEMÓRIA: Crucial 2x8GB DDR3 1600MHz CL9

VIDEÓKÁRTYA: Asus R9 290 4gb (88E)vagy EVGA gtx970 4gb (114E)

SSD 2.5": Samsung 120GB EVO Basic MZ-75E120B/EU

MEREVLEMEZ 3.5":Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX


pcx.hu

ipon.hu

itechshop.hu

magicomp.hu

compker.hu


Az első boltot ajánlom, általában ott a legolcsóbb minden, de összerakhatod a többiben is hogy mennyi lenne. A második VGA annyival nem jobb az elsőnél mint amennyivel drágább, de ha NVIDIA kell, meg kell fizetni :).


Az a bluechip-es konfig nem is tudom hogy jöhetett ki drágábbra amikor 8gb memóriával kevesebb is...

2015. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. Igen, mindenképp nvidiát szeretnék, megpróbálom akkor így :D
2015. jún. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!